За спробу дати хабар на Київщині затримано підприємця

 Служба безпеки України у м. Києві та Київській області силами свого структурного відділення у Броварському районі не лише попередили захоронення небезпечних промислових відходів, але і спіймали підприємця на спробі дати хабар чиновнику.

Наразі, здійснюється досудове розслідування слідчими Броварського районного управління поліції за оперативного супроводу Броварського районного відділення СБУ у м. Києві та Київській області.

В той же час, за процесуального керівництва Броварської окружної прокуратури 42-річному чоловіку вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй неправомірну вигоду за вчинення службовою особою, в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища).

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що підприємець звернувся до службової особи комунального підприємства із пропозицією надати 130 000 гривень неправомірної вигоди за захоронення на території сміттєзвалища комунального підприємства небезпечні промислові відходи. Дані відходи були утворені у ході здійснення його господарської діяльності, а також врегулювання спірних питань щодо оренди приміщень.

Вказаного громадянина затримано в порядку ст. 208 КПК України при пропозиції посадовій особі комунального підприємства раніше обумовленої частини неправомірної вигоди в сумі 23 000 гривень за захоронення на території сміттєзвалища комунального підприємства промислових відходів суб’єкта господарювання.

За спробу дати хабар на Київщині затримано підприємця

За спробу дати хабар на Київщині затримано підприємця

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram