На сайті міської ради з’явилася петиція про заборону зовнішньої реклами в місті

3 квітня на сайті міської ради з’явилася петиція “Про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бігбордів) на всій території міста Переяслава та особливо в його історичному ареалі”, автором якої є  Гетьман Віталій Вячеславович

Ось її зміст:

“Місто Переяслав є одним з найдревніших міст України, красиве мальовниче місто із власним унікальним архітектурним стилем. Щороку туристи з різних міст та країн відвідують наше місто, щоб відчути атмосферу минулого та доторкнутися до історії.
Однак збільшення реклами на вулицях та узбіччях доріг, порушення підприємцями міста естетичних норм
при утриманні рекламних об’єктів в нашому місті призводить до непривабливого зовнішнього вигляду міста, порушує його історичний код, зменшує його естетичну та туристичну привабливість.
Крім того,нещодавна ситуація з падінням щита , що стоїть окремо або так званого «бігборда» (фото додаю), та технічний стан таких об’єктів зовнішньої реклами, говорить про те, що вони створюють небезпеку для життя та здоров’я громадян.
Дана петиція запропонована для врегулювання проблеми, пов’язаної із зовнішньою рекламою (щитів, що стоять окремо), яка розміщена у місцях що закривають, спотворюють чи псують архітектуру нашого міста, виходить за межі нормального естетичного вигляду, перешкоджають безпеці руху та створюють небезпеку для життя та здоров’я людей.
Виступаю із пропозицією до Переяславської міської ради прийняти рішення, яке врегулює дану ситуацію і, зокрема, заборонити розміщення об’єктів зовнішньої реклами таких як щити, що стоять окремо на всій території міста та особливо в його історичному ареалі, на території пам’ятки археології національного значення – Літописне місто Переяслав – столиця Переяславського князівства (постанова Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 р. №928, ох. №100018-Н, історико-архітектурний опорний план міста Переяслава, затверджений рішенням Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області від 29.09.2015 №08-78-VI, генеральний план міста Переяслава Київської області, затверджений рішенням Переяслав-Хмельницької міської ради від 20.10.2015 № 08-79-VI).
Прийняття такого рішення дозволить упорядкувати розміщення елементів реклами на території міста Переяслава та відновити його естетичний вигляд, підкреслити його культурну та історичну особливість та уникнути можливих травматичних випадків.

На сайті міської ради з'явилася петиція про заборону зовнішньої реклами в місті

Петиція розміщена 3 квітня, а збір підписів буде завершено через 60 днів. Якщо ви підтримуєте дану пропозицію, то маєте можливість підписати петицію, зайшовши за адресою