На Київщині викрито злочинну групу викрадачів авто, які збували їх на території окупованого Криму

Служба безпеки України спільно з Прокуратура Автономної Республіки Крим викрила на Київщині злочинну групу, члени якої викрадали автомобілі на материковій частині країни та збували їх на території тимчасово окупованого півострова.

Як повідомили  в ГУ СБУ у м. Києві та Київській області , правоохоронці встановили, що до організації викрадення причетні мешканці Фастівського району Київської області, один з яких був оголошений у розшук Національною поліцією за скоєння подібних злочинів.

У результаті обшуків за місцем проживання зловмисників та у гаражах, які вони орендували за винагороду у своїх сусідів, співробітники СБУ виявили чотири автомобілі іноземного виробництва.

За інформацією розшукової бази даних МВС, усі транспортні засоби перебувають у розшуку і були викрадені у Києві, Київській та Житомирській областях у 2016 – 2017 роках.

Крім того, правоохоронці виявили й деталі інших автомобілів, ключі для відкривання авто і так звані «глушилки», що використовувались ділками для незаконного заволодіння автомобілями.

Наразі тривають слідчі дії, вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри за ст. 289 Кримінального кодексу України та клопотання про обрання запобіжного заходу.