Микола Азаров в ефірі українського телебачення обзивав українців “зомбі” і “відбілював” агресора

У соцмережах користувачі обговорюють  появу колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова (2010-2014 рр.) в ефірі українського телеканалу «112 Україна», передають Патріоти України.

Азаров заявив, що вже 5 років живе в Росії, тому “знає російську політику”. Він наполягає, що “там жодних думок ні про яку агресії, ні про яку окупацію”. “Немає там російських регулярних частин. Якби там стояли російські регулярні частини, то думаєте, вони б дозволили обстрілювати Донбас? Себе б дозволили обстрілювати? Треба бути просто божевільним, щоб це припускати. Чому значна частина українців вірить? Тому що зомбує кожен день пропаганда”, — заявив Азаров.

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров подумає про повернення в Україну, якщо країні буде потрібен його досвід. Таку думку він висловив в “Великому інтерв’ю” з Павлом Кужеєвом.

При цьому Азаров сказав, що за останні п’ять років його постійно ображали, чим завдали “важку рану”.

На запитання ведучого, на яких умовах він (Азаров, – ред.) бачить своє можливе повернення в Україну, Азаров відповів: “Для мене це важке питання. Мені завдали тяжку рану. Якщо тебе протягом п’яти років принижують, ображають, то як на це реагувати? І в той же час якщо я буду потрібен Україні, якщо будуть потрібні мої знання, досвід, я подумаю. Але рватися ось так, щоб все кинув, побіг – я не буду. Тисячу разів подумаю, перш ніж прийняти рішення ” .

Українці в люті від появи екс-прем’єра-утікача в ефірі українського телебачення:

«Ворог України в ефірі українського каналу», – написав блогер Клим Братковський.

«Ще пару років і” обніматися “з ними будуть …» – написав один з користувачів в коментарях до посту Братковського.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *