МІСЬКРАДА СПРИЯЄ ТЕЦ?

23 липня ц.р. відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян. До комісії звернулася група активістів, які протестують проти будівництва ТЕЦ щодо водопостачання теплоелектростанції. Тож одним із питань порядку денного засідання було виконання рішення, прийнятого 26 червня на 53-й сесії ради, про розірвання договору надання послуг із водопостачання від 29.12.2015 №249, укладеного між КП «Переяслав-Хм. ВУКГ» та ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс».

Нагадаємо, що згідно з цим рішенням юридичний відділ міської ради спільно з юрисконсультом ВУКГ протягом семи днів із моменту набрання рішенням чинності повинні були провести перевірку відповідності договору між ВУКГ та «Югенергопромтрансом» нормам чинного законодавства та виконання сторонами умов договору.

Однак ніхто не поспішав цього робити…. Натомість у газеті “Вісник Переяславщини” за 27 липня зявилося інтервю з виконавчим директором ТОВ «Югенергопромтранс» Андрієм Мілюто. На запитання журналіста “У вас були певні проблеми із водопостачанням?” він відповів наступне: “Не було ніяких проблем. Ми своєчасно уклали угоду з водоканалом. А нещодавно на прохання міської ради звернулися для отримання лімітів на водокористування до Дніпровського басейнового управління водних ресурсів. І буквально вчора ці ліміти на 2018-2019 роки нам затвердили, причому із запасом – нам надали право на щоденних 60 кубічних метрів при нашій потребі двадцяти”.

Тобто це ще раз підтверджує те, що з 2105 року і по кінець липня 2018 року таких лімітів, як це передбачено договором з ВУКГ, не існувало. Більше того, у договорі мова йшла лише про 8 кубічних метрів, а не про 20 чи 60! Чому ж тепер раптом з’явилися ці цифри, адже мова йде про артезіанську воду, яку хочуть використовувати у промислових масштабах? А куди її будуть вивозити? Каналізації там немає. До речі, ці ліміти, якщо вони навіть отримані, ще повинен затвердити виконком міської ради і лише тоді договір вважатиметься таким, що не порушується.

Що зясувалося в ході роботи комісії та які рішення були прийняті, читайте у свіжому номері газети “Діловий Переяслав”