Мінсоцполітики готує збільшення комунальних субсидій в період карантину

Рішення спільно готують міністерства економіки, фінансів і юстиції

У Міністерстві соцполітики планують покрити витрати населення на комунальні послуги в період карантину за рахунок підвищення соціальних пільг. Про це в ефірі програми “Право на владу” на каналі 1 + 1 розповіла глава міністерства Марина Лазебна

Так, в студії програми міністру поставили запитання: “Що заважає міністерству соцполітики прийняти кроки для скасування комунальних платежів для населення (на період каратину – ред.)?”.

“Нічого не заважає. Ми звернулися. Але оскільки рішення поки не прийнято, не хотіла б його коментувати. Ми звернулися. Більш того, ми зараз працюємо над тим, щоб збільшити соціальні нормативи, за якими платять наші субсидіанти і пільговики”, – заявила Лазебна .

За її словами, рішення готується Міністерством економіки, Мінфіном і Міністерством юстиції.

“Терміни – один день. У нас немає інших термінів. Ми написали, сьогодні я особисто віддала в руки двом міністрам. Завтра якщо ми обговоримо це питання, то ми готові. Тому що і розрахунки, ми все зробили. Ми розуміємо прекрасно, що люди залишаються вдома і їм буде ще складніше оплачувати (комунальні платежі, – ред.), якщо субсидії не покриють їх витрати. Як тільки це рішення буде прийнято на засіданні уряду, я з ним відразу вийду і розповім про це людям “, – заявила міністр.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в рамках боротьби з коронавірусом українські пенсіонери отримають додаткову виплату на 1 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *