МЕР МІСТА ПРЕМІЙОВАНИЙ НА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ. НАПЕРЕД

На останній сесії міської ради очільнику Переяслава знову наперед затвердили премію «відповідно до особистого владу в результати роботи в розмірі 150% посадового окладу протягом 3 кварталу 2018 року». Іншими словами, більшість депутатів упевнена, що його особистий вклад у результати роботи в третьому кварталі буде гідний 150-відсоткового преміювання. Що ж, результати діяльності нашого очільника справді вражають.

Похожее изображение

Тільки не подумайте, що ми вважаємо, що міський голова повинен отримувати мало. Мер має отримувати достатньо грошей, щоб у нього, принаймні, не виникало бажання підзаробити на міському бюджеті та на різних схемках, які сьогодні стали справжньою нашестю в Україні на всіх рівнях. Однак, переконані, що як очільник міста, він має нести й повну відповідальність за те, що робиться і чого не робиться в нашому історичному місті. А ще вважаємо НОНСЕНСОМ  призначати премії наперед!!!! Кому б то не було!!!! Це, схоже, наше місцеве ноу-хау!

Скажіть, хтось із вас особисто отримував винагороду за якусь майбутню роботу, чи все ж вас преміювали тільки  за високі результати того, що вже було зроблено?

Про те, що ми згадали у заслугах мера, коли йому призначали премії наперед, читайте у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *