Медикам Київщини виплатять матеріальну допомогу за важку працю

Київська ОДА налагодила співпрацю з підприємцями та благодійними фондами Київщини. З їх допомогою область має намір надати медичним працівникам додаткову матеріальну винагороду на період роботи зі стримування коронавируса в області. Про це стало відомо за підсумками онлайн-брифінгу щодо поточної ситуації щодо стримування коронавируса в області

За словами в.о. голови Київської ОДА Василя Володіна, в області на даний момент вирішується питання додаткового матеріальної винагороди медикам, які зараз перебувають на свого роду передовій. Дане питання планують закрити в найближчі дні за рахунок благодійних коштів.

“У нас є меценати, відповідні фонди, з якими ми зараз активно працюємо для того, щоб вирішити це питання. Медики найближчим часом отримають відповідну матеріальну допомогу за ту важку працю, яку вони зараз роблять “, – зазначив Володін.

На Київщині райони також відгукнулися на акцію благодійної допомоги. Так, наприклад, у Васильківському районі керівництво райради прийняло рішення збільшити медикам заробітну плату на 200%. А в Броварському районі шукають можливість виділити кошти медикам на 100-200% премій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *