МАЄТОК ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ПАВЛА ЗА 1 300 000$: ЗАМІСТЬ КОРІВ ТА КАЧОК – ПАРКАНИ ТА БУДИНКИ. ВІДЕО З ДРОНА

30 листопада Служба безпеки України провела обшук у селі Вороньков – за місцем проживання предстоятеля Києво-Печерської лаври Павла, який належить до Української православної церкви Московського патріархату.

МАЄТОК ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ПАВЛА ЗА 1 300 000$: ЗАМІСТЬ КОРІВ ТА КАЧОК - ПАРКАНИ ТА БУДИНКИ. ВІДЕО З ДРОНА

Згодом Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП заявив, що це ніякий не будинок, а підсобне господарство, що належить церкві. Для підтвердження своїх слів навіть опублікували зворушливе відео з корівками, качечками та кадрами з мультфільму “Троє з Простоквашино”.  Не обійшлося без розлого коментаря предстоятеля Павла, який крокуючи поміж тварин, розповів про переваги свіжих фруктів та молока з підсобного господарства.

Щоб з’ясувати як почувають себе у такий холод тварини “Прямий” з допомогою дрона оглянув господарство. Що з цього вийшло дивіться у відео.

Хто такий настоятель Лаври владика Павло?

Митрополит Павло (в миру Петро Дмитрович Лебідь 1961 р. н.) — архієрей Української православної церкви (Московського патріархату) з 1997 року, митрополит Вишгородський і Чорнобильський, вікарій Київської митрополії. З 1994 року — намісник Успенської Києво-Печерської лаври. З 2009 року — член Міжсоборної присутності Російської православної церкви. З 2002 року — голова Синодальної комісії у справах монастирів УПЦ. З 2011 року — постійний член Священного Синоду Української православної церкви. Антиукраїнський пропагандист, противник незалежності українського православ’я від РПЦ. З 2008 року депутат Київської міської ради від Партії Регіонів.

Владика Павло встиг стати медійною “зіркою” всеукраїнського масштабу завдяки своєму непереборному потягу до розкішного життя, нахабності та зухвалості, а також відвертим українофобським заявам

Українофобські заяви, окупація Криму, війна на Донбасі.

Так, у 2018 році намісник Лаври заявив, що Крим ніколи не був українським, а також назвав приєднання Криму до України в 1954 році “незаконним”. “Це незаконно було зроблено свого часу, за Сталіна. Ти знаєш історію, що Крим ніколи не був українським”, – заявив Павло. Відповідаючи на запитання, з ким воює Україна на Донбасі, владика Павло сказав, що він “не був на війні”. “Невідомо тому – хто і з ким”, – додав він.

Не підтримував владика Павло і Революцію Гідності. 22 січня 2014 року він під час служби порівняв Віктора Януковича з Ісусом Христом та запевнив президента України Віктора Януковича у своїй підтримці.

Статки, автомобілі, нерухомість. 

Владика Павло відкрито зізнається в тому, що навколоцерковний бізнес зробив його вкрай заможним. Як стверджують ЗМІ, у одноосібному володінні владики Павла є величезне господарство Свято-Успенської Києво-Печерської лаври з прибутками у 7 мільйонів на рік і сірою бухгалтерією.

Крім особняка у Воронькові, у владики Павла є розкішний будинок і на Печерську, і квартира на столичній вулиці Срібнокільській. А живе “святійший” в будинку на території лаври.

Елітний автопарк Павла щорічно поповнюється новими машинами.

У 2016 році владика Павло намагався продати свій особняк у Воронькові за 1,3 мільйонів доларів. Звідки таке багатство. Невже подарували миряни? Невже священослужитель може жити у таких хоромах?

 

 

Елітний автопарк Павла щорічно поповнюється новими машинами.

У 2016 році владика Павло намагався продати свій особняк у Воронькові за 1,3 мільйонів доларів. Звідки таке багатство. Невже подарували миряни? Невже священослужитель може жити у таких хоромах?