Матіос повідомив, що співробітників КПВВ “Новотроїцьке” затримали за систематичне вимагання

Військові прокуратури спільно зі співробітниками Державного бюро розслідувань та Міністерства внутрішніх справ виявили і задокументували механізм систематичного вимагання та одержання шістьма інспекторами, командиром КПВВ “Новотроїцьке”, а також заступником командира Донецького прикордонного загону та командиром відділу прикордонної служби у Волновасі, повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.
21 травня керівництво та інспекторів контрольного пункту в’їзду-виїзду “Новотроїцьке” в зоні проведення операції Об’єднаних сил викрили на хабарі, повідомив у Facebook головний військовий прокурор Анатолій Матіос.
“Ми їх накрили. КПВВ “Новотроїцьке” в зоні ООС. Побори з тих, хто перетинає лінію розмежування. Нелюди. Інших слів для цих “захисників закону” на КПВВ немає”, – написав він.
За словами Матіоса, військова прокуратура спільно з працівниками Державного бюро розслідувань та Міністерства внутрішніх справ виявили і задокументували механізм систематичного вимагання та одержання шістьма інспекторами, командиром КПВВ “Новотроїцьке”, а також заступником командира Донецького прикордонного загону та командиром відділу прикордонної служби у Волновасі.
Інспектори та їхнє керівництво створювали штучні перешкоди для перевізників.
Правоохоронці зафіксували не менше ніж 70 випадків здирництва на суму приблизно 600 тис. грн, зазначив Матіос.
“20 травня 2019 року після одержання чергової частини неправомірної вигоди у сумі 6 тис. грн, їх розподілу з раніше одержаними (задокументовано за рішенням суду на відео) сумами неправомірних вигод між вищевказаними посадовими особами, їхню злочинну діяльність припинено”, – додав військовий прокурор.

Світлина від Анатолія Матіоса.

Світлина від Анатолія Матіоса.

Світлина від Анатолія Матіоса.

Світлина від Анатолія Матіоса.

Світлина від Анатолія Матіоса.
Він повідомив, що у службових приміщеннях КПВВ і вдома у фігурантів схеми провели обшуки, під час яких вилучили приблизно $17 тис., одержаних у злочинний спосіб, та чорнові записи з розподілом коштів між учасниками злочинної схеми.
“Затримано трьох осіб. Окрім того, перевіряється причетність інших посадових осіб із керівництва Донецького прикордонного загону та Донецько-Луганського регіонального управління ДПС України щодо вказаних протиправних дій”, – підсумував прокурор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *