“Люди у ліфті впізнають і погано на мене дивляться”: Гладковський-молодший поскаржився, що почувається “жахливо”

Гладковський-молодший подякував журналістам за те, що “прокинувся зіркою”.

Ігор Гладковський, син звільненого першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, які опинилися в епіцентрі скандалу навколо розкрадання в оборонному секторі, у вівторок, 5 березня, дав інтерв’ю одному із телеканалів.  У ньому він розповів про свою реакцію на журналістське розслідування. Про це пише ТСН.

Гладковський-молодший подякував журналістам за те, що “прокинувся зіркою”. “Спочатку не хотілося бути “зіркою”, я спокійно вів своє життя, у мене було все добре, а тут… Звичайно, я був шокований. Прокинувся – а тут таке. Тебе люди в ліфті впізнають, дивляться на тебе як на не дуже хорошу людину – природно, я почувався жахливо весь цей тиждень”, – поскаржився він.

Також він не став розповідати, про що буде йтися в його наступних роликах, але пообіцяв “розставити всі крапки над i”. “Скоро ви побачите продовження. Кілька днів – ви їх побачите”,- додав син звільненого чиновника.
Як повідомлялося,  проект “Наші гроші з Денисом Бігусом” оприлюднив розслідування, в якому йшлося, що син на той час першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор нібито причетний до схем масштабного розкрадання бюджетних коштів в оборонному комплексі.

У розслідуванні стверджується, що Гладковський-молодший та його партнери вступили у змову з оборонними чиновниками. Вони скуповували військові запчастини у російських контрабандистів, а також на складах української армії. Ціни на запчастини, які часто не відповідали будь-яким стандартам якості, були завищеними у рази. Цей “товар” за змовою з керівництвом “Укроборонпрому” продавали на оборонні заводи. У такий спосіб група нібито отримала від “Укроборонпрому” щонайменше 250 млн грн.

Олега Гладковського журналісти називають другом президента Петра Порошенка і “смотрящим за оборонкою”.

26 лютого президент відсторонив Гладковського від виконання обов’язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування, а 4 березня підписав указ про звільнення з посади. Сам Гладковський заявляв, що його син став заручником “брудної роботи і брудних справ” та позивається до журналістів-розслідувачів.

САП відкрила кримінальне провадження для перевірки оприлюднених у програмі “Наші гроші” фактів про мільйонні оборудки в оборонній сфері.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ розслідує оприлюднені у ЗМІ оборудки в оборонній сфері з 2017 року, а НАБУ – з 2016 року. За його словами, встановлена сума збитків, завданих держбюджету, про які йдеться в розслідуванні проекту “Наші гроші з Денисом Бігусом”, становить 22 млн грн. Також Луценко підтвердив, що підприємства ОПК, в тому числі “Кузня на Рибальському”, отримували деталі для ремонту військової техніки контрабандою з Росії.

4 березня проект “Наші гроші з Денисом Бігусом” оприлюднив нову частину розслідування закупівель комплектуючих за завищеними цінами для підприємств “Укроборонпрому”, згідно з яким чинний керівник державного концерну Павло Букін та колишній перший заступник секретаря РНБО Гладковський нібито отримували “відкати” за постачання висотомірів для ремонту в Україні Ан-26 з Казахстану.

НАБУ відкрило кримінальне провадження за результатами аналізу нової частини розслідування ЗМІ про факти корупції в оборонці щодо здійснення закупівлі деталей та комплектуючих для авіатехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *