Легендарний цирк “Дю Солей” заявив про банкрутство у зв’язку з пандемією коронавірусу

Легендарний Cirque du Soleil оголосив про банкрутство після трьох місяців відсутності шоу в зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє CNN з посиланням на повідомлення компанії.

Цирк Дю Солей квитки

Відзначається, що Cirque du Soleil, заснований в канадському Монреалі, назвав причиною свого банкрутства “величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19”. Компанія має намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Так, три місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив роботу своїх шоу, в тому числі шести в Лас-Вегасі. Також в компанії планували близько 10 концертів по всьому світу.

Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній з США, Китаю та Канади на 420 млн доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі 300 млн доларів для “підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов’язань перед компанією”.

Повідомляється, що Cirque має боргів майже на 1 мільярд доларів. Крім того, виробництво шоу залишається призупиненим. Щоб зупинити фінансові втрати, Cirque du Soleil звільнив близько 3500 своїх співробітників.

“Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак, з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії”, – сказав генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр.

Cirque du Soleil заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин в спектаклях і своїми шоу, в яких циркова майстерність поєднується з хореографією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *