Ландик дав свідчення щодо Єфремова та інших високопосадовців

Колишній народний депутат з Партії регіонів Володимир Ландик добровільно дав свідчення Генеральному прокуророві України Юрію Луценку у присутності слідчого у межах розслідування кримінального провадження стосовно колишніх високопосадовців, зокрема екс-керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Про це написала на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Луценка Лариса Сарган.

«Володимир Ландик прибув 2 червня до Генеральної прокуратури України, де дав покази Генеральному прокурору Юрію Луценку у присутності слідчого ГСУ спецрозслідувань. Покази надані добровільно в рамках розслідування кримінального провадження стосовно колишніх високопосадовців, зокрема екс-керівника фракції ПР Олександра Єфремова», – написала Сарган. Також згідно із законодавством, додала прес-секретар, Ландик підписав зобов’язання щодо нерозголошення матеріалів слідства.

Нагадаємо, 10 червня Солом’янський районний суд Києва продовжить розгляд кримінального провадження щодо екс-нардепів від Партії регіонів Олександра Єфремова й Олександра Стояна та екс-нардепа від КПУ Сергія Гордієнка.

Як повідомлялося, 20 жовтня 2015 року Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-нардепів від Партії регіонів Олександра Єфремова та Олександра Стояна та екс-нардепа від КПУ Сергія Гордієнка у фальсифікації результатів голосування «диктаторських» законів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *