Курсант військової Академії імені Сагайдачного обікрав вмираючого бійця АТО

У Львові курсант Академії Сухопутних військ імені Сагайдачного обікрав вмираючого у військовому госпіталі бійця АТО. Про це повідомив львівський журналіст Микола Савельєв у себе на сторінці у Фейсбуці.

“Вчора написав пост про Олега Фоміна, бійця 92 бригади, який відішов у кращий з світів в стінах Львівського військового госіталю (вчора Львів з ним скромно попрощався). Дякую усім медикам, волонтерам, священикам, які тривалий час опікувались хлопцем, в якого були перебиті шийні хребці. Кланяюсь усім відомим і невідомим благодійникам, котрі вже після смерті Олега, перекинули кошти на карточку згорьованій дружині померлого.

Але нині дізнався просто ШОКУЮЧУ новину: виявляється ще за життя Олега його карточку з грошима ОБІКРАВ курсант Львівської сухопутки ім. гетьмана Сагайдачного, який за пораненим доглядав! Він скористався Приват – 24 і присвоїв кошти помираючого бійця! Вже відомо, що цей ГАНДОН і покидьок не буде вчитися в цьому елітному військовому закладі, але мені чомусь цього мало. А вам?”, – пише Микола Савельєв.

http://forpost.lviv.ua/novyny/15927-kursant-viiskovoi-akademii-obikrav-vmyraiuchoho-biitsia-ato?fbclid=IwAR2u8BR0aRvzPYosqPMT0e5WA64xtTdw_48IrcnZfS4HfJ9vXxNJBr-NZHc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *