Кучма назвав умову, за якої можливе скасування “блокади ОРДЛО”

Рада національної безпеки і оборони може переглянути торгівельні обмеження по відношенню до ОРДЛО тільки після повернення українських активів в українське правове поле.

Таку заяву другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми оприлюднила у Facebook його прес-секретар Дарка Оліфер.

“Вся наша робота має бути дорогою з двостороннім рухом, всі процеси повинні відбуватися виключно на засадах обопільності. Тільки після повернення українських активів в українське правове поле може йтися про перегляд рішення РНБО щодо впровадження торгівельних обмежень по відношенню до ОРДЛО”, навела вона слова Кучми.

“Для істотного прогресу у роботі ТКГ потрібна політична воля лідерів країн Нормандської четвірки. Така зустріч могла б дати сутнісний імпульс для прогресу за всіма напрямками реалізації Мінських угод”, – додала Оліфер.

 Представники Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі 19 червня в Мінську не дійшли згоди стосовно спільної заяви.

Про це повідомив представник ОБСЄ на переговорах групи посол Мартін Сайдік, передає Радіо Свобода.

Як повідомляє видання, на засіданні в Мінську 5 червня сторони домовилися через два тижні підписати нову угоду про перемир’я.

При цьому зазначається, що сторонам також не вдалося домовитися щодо розведення сил та засобів ураження в районі Станиці Луганської.

 “Попри очевидну зацікавленість сторін у так званому “хлібному” перемир’ї вони не змогли дійти згоди щодо тексту спільної заяви”, — сказав Сайдік.

Як повідомляє видання, Сайдік висловив надію, що 2 липня, коли відбудеться наступне засідання групи, сторонам таки вдасться дійти згоди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *