Користувачі Twitter запропонували назвати новий стадіон у Санкт-Петербурзі “Розпил-Арена”

Назву для нового стадіону у Санкт-Петербурзі виберуть мешканці міста, заявив губернатор регіону Ігор Албін. У Twitter запропонували кілька варіантів, серед яких – “Розпил-Арена”.

“Рішення про назву будуть ухвалювати за результатами опитування громадської думки. Може, назвуть “Зеніт”, може, “Стадіон імені Кірова”, – написав Албін 17 травня.

Користувач Kirill Sibirkin у відповідь на твіт Албіна організував у цій соцмережі опитування, запропонувавши чотири варіанти назви стадіону: “Розпил-Арена”, “Стадіон імені Кірова”, “Стадіон імені Кадирова”, “Стадіон “Зеніт”.

В опитуванні взяли участь 2020 користувачів, 84% голосів набрав варіант “Розпил-Арена”.

Потім користувачі почали жартувати про нову назву стадіону.

Новий стадіон у Санкт-Петербурзі повинен прийняти матчі Кубка конфедерацій у 2017 році та чемпіонату світу з футболу у 2018 році

Будівництво нового стадіону почалося у 2007 році. Проект кілька разів змінювали, строки здачі об’єкта переносили. За оцінюванням влади Санкт-Петербурга, будівництво стадіону коштувало 43 млрд рублів (понад $735,5 млн), повідомляє “Медуза”. Новий стадіон повинен прийняти матчі Кубка конфедерацій у 2017 році та чемпіонату світу з футболу у 2018 році.

Водночас через стан газону на новому стадіоні матч “Зеніту” з “Краснодаром” перенесли на інший стадіон.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *