Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 1 квітня

Майже 100 нових випадків коронавіруса в Україні зафіксовано за останню добу

Коронавірус не знижує темпів поширення в Україні. За 31 березня зафіксована майже сотня нових офіційно підтверджених випадків інфікування. Всього станом на 1 квітня в країні налічується понад 640 хворих. Збільшилася і кількість померлих від COVID-19, і на сьогоднішній день їх число становить 17 осіб. При цьому випадки зараження виявлені практично у всіх областях. Детальніше про географію поширення коронавіруса, а також статистика МОЗ

Київ – 107 інфікованих. У Києві офіційна кількість тих, що заразилися COVID-19 перевищила 100 осіб. Столиця не поступається цією першістю іншим регіонам. Перший випадок коронавіруса був зареєстрований 16 березня. За повідомленням мера столиці, за останню добу захворіли ще 5 осіб – 4 чоловіків у віці від 45 до 49 років і 55-річна жінка медик.

Чернівецька область – 90 інфікованих (2 летальних). Перше зараження в регіоні і в Україні підтверджено 3 березня. Пізніше цей же чоловік став першим, який одужав. Переважна більшість хворих в області – старшого віку. За повідомленням місцевої ОДА, на сьогоднішній день в реанімації перебуває 9 пацієнтів. Також стало відомо, що 31 березня померли ще двоє людей: жінка 1955 го і чоловік 1962 року народження.

Тернопільська область – 78 інфікованих (1 летальний випадок). Перший випадок COVID-19 був підтверджений 20 березня. 25 березня зафіксована смерть від коронавіруса. За повідомленням ОДА, в інфекційній лікарні лікуються 4 дитини, одній з яких 1,5 року, вона у важкому стані. Також зараження коронавірусом підтвердився у мера міста Монастириська Андрія Старуха. Він почуває себе добре.

Київська область – 52 інфікованих (2 летальних випадки). Перший інфікований в області – нардеп Сергій Шахов, у якого діагноз підтвердився 17 березня. Більше половини хворих лікується вдома. За останні вихідні померли двоє чоловіків у віці 47 і 49 років.

Черкаська область – 50 інфікованих. Коронавірус вперше був виявлений в області 22 березня. За повідомленням місцевої ОДА, найбільший спалах COVID-19 зафіксований в місті Кам’янка, де число хворих склало 23 людини, з яких – 5 медиків.

Івано-Франківська область – 45 інфікованих (3 летальних випадки). Перший випадок захворювання був підтверджений 19 березня у жінки, яка пізніше померла. За повідомленням місцевої влади, 31 березня померла породілля з підозрою на коронавірус. Дитина почуває себе задовільно.

Вінницька область – 36 інфікованих. Перше інфікування в області підтвердилося 25 березня у вінничанки. 27 березня в місті заразилися 5 медиків. За повідомленням ОДА, в місті розробили і офіційно затвердили власний протокол лікування коронавіруса.

Запорізька область – 13 інфікованих. Перші п’ять випадків зараження підтвердилися в області 25 березня. Також повідомляється про одну пацієнтку, яка одужала.

Рівненська область – 13 інфікованих (3 летальних випадки). Вперше інфікування було підтверджено в регіоні 27 березня у 9 жителів села Тинне, де пізніше померли три людини. За повідомленням мерії, 31 березня коронавірус підтвердився у працівниці дитячої бібліотеки. Її стан важкий.

Одеська область – 11 інфікованих. Перший випадок зараження був підтверджений 24 березня. За останню добу діагноз виявлений у чоловіка 1960 р.н. із села Нерубайське та одеситки, 1947 р.н. Обидва інфікованих за кордоном не були.

Сумська область – 10 інфікованих (2 летальних випадки). Перше підтвердження хвороби було отримано 25 березня у 78-річної жінки, яка в той же день померла. За повідомленням обласного лабораторного центру, 31 березня всього підтверджено 17 випадків коронавіруса, з яких найбільше число – в Конотопському районі. 31 березня тут же зафіксована друга смерть від коронавіруса.

Дніпропетровська область – 9 інфікованих. Вперше COVID-19 підтверджений 19 березня у подружньої пари. Станом на 31 березня в області перевіряють на коронавірус 12 осіб. Також повідомляється, що одна людина вже видужала.

Львівська область – 6 інфікованих. Перший випадок COVID-19 зафіксовано в області 20 березня. За повідомленням місцевої ОДА, за останню добу у Львові хвороба підтвердилася у двох осіб – водіїв громадського транспорту. Також тут одужала перша пацієнтка з діагнозом коронавірус.

Донецька область – 6 інфікованих. В регіоні коронавірус вперше був підтверджений 18 березня у жителя Маріуполя. Також 31 березня було оголошено про перший випадок зараження на непідконтрольній Україні території регіону.

Житомирська область – 5 інфікованих (1 летальний випадок). Перше інфікування було підтверджено 12 березня у мешканки Радомишля, яка на наступний день померла.

Кіровоградська область – 4 інфікованих. 29 березня в області підтвердили перший випадок інфікування. На сьогодні інфіковані 4 людини, з яких троє – в Кропивницького і один – в Долинському районів.

Волинська область – 3 інфікованих. Перший випадок зараження в області підтвердився 25 березня у  дитини. Також коронавірус був виявлений у директора міської клінічної лікарні. За повідомленням ОДА, COVID-19 посмертно був підтверджений у лікаря-гінеколога обласної лікарні.

Хмельницька область – 3 інфікованих. Перше інфікування в регіоні підтвердилося 27 березня. За повідомленням ОДА, за останню добу з’явилося ще одна підозра на коронавірус.

Луганська область – 2 інфікованих. Вперше вірус зафіксований 25 березня. З 28 березня тут діють обмеження на в’їзд.

Чернігівська область – 2 інфікованих. Перший випадок був підтверджений 26 березня у жителя Борзнянського району. За даними ОДА, 31 березня був лабораторно зафіксовано третій випадок зараження в Корюківському районі.

Закарпатська область – 1 інфікований. Перший і поки єдиний офіційно підтверджений позитивний результат COVID-19 отримано 26 березня у 69-річної жительки Мукачева.

Херсонська область – 1 інфікований. Дані по області не змінилися. Перше інфікування було виявлено 25 березня у мешканки Генічеська.

Полтавська область – 1 інфікований. Не змінилася ситуація і на Полтавщині. 27 березня був підтверджений перший випадок COVID-19 у 75-річної жінки з Кременчука.

Харківська область – 1 інфікований. Перше і єдине інфікування було підтверджено в області 28 березня. Хворий недавно повернувся з Франції.

Миколаївська область – інфікованих немає. 28 березня було отримано перше підтвердження. Однак пізніше цей випадок був перереєстрований в Києві. Це єдина область України, де офіційно не підтверджений коронавірус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *