КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

Грандіозна подія  “Людина року-2017” в Переяславі відбулася минулої неділі. Все пройшло на високому рівні, що не може не викликати захоплення та почуття вдячності всім, хто був причетний до її організації. А яким же було закулісся? 

Як ми вже повідомляли, 24 квітня, на засіданні оргкомітету з підготовки та проведення загальноміського конкурсу «Людина року 2017» були визначені переможці у 18-ти з 19-ти номінацій. Без кандидатур, а значить, і без лауреатів, залишилася лише номінація «Правозахисник року».

За задумом організаторів, на неї мали подаватися працівники правоохоронних органів за активну участь у справах зміцнення законності, правопорядку, захисту населення, у боротьбі з корупцією, особи, які відзначилися героїчними вчинками.

Нагадаємо, що у визначенні найкращих людей Переяслава взяли участь 36 членів оргкомітету з 45-ти. У безсумнівні плюси організаторам слід записати намагання досягти максимальної прозорості при визначенні переможців. Так, було організоване таємне голосування смужками паперу, на яких була надрукована номінація. Кожний член «журі» записував на ньому прізвище гідного з його погляду кандидата, потім папірці збиралися в окремі для кожної номінації пакети. Приємним сюрпризом став процес підрахунку голосів: пакети з папірцями роздавалися серед членів оргкомітету, які по двоє-троє рахували кількість голосів. Були деякі неузгодженості та накладки, проте є сподівання, що наступного року організатори врахують усі недоліки. Бо деякі недогляди доводилося виправляти голосуванням серед членів оргкомітету. Наприклад, згідно з Положенням про загальноміський конкурс «Людина року» переможці в номінаціях визначалися більшістю від загальної кількості голосів. Проте на засідання прийшли не всі члени оргкомітету. Для прийняття позитивного рішення потрібно було 23 голоси. У «журі» було 36 осіб. Могла виникнути ситуація, особливо в номінаціях із багатьма претендентами, що більшість від загальної кількості голосів не набере ніхто. Тому прийняли рішення визначати лауреатів простою більшістю голосів від присутніх оргкомітетівців. Позитивне рішення було прийняте і щодо осіб, які не є членами оргкомітету, проте були прислані в якості заміни.

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

КОНКУРС «ЛЮДИНА РОКУ» В ДЕТАЛЯХ

Всі фото Сергія Мевші

Отож про все читайте у свіжому номері газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *