Кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 в Україні наблизилася до 500

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабораторних центрів в загальному в Україні підтверджено вже 475 випадків захворювання COVID-19. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Центру громадського здоров’я України (ЦГЗ) на сторінці в соцмережі Facebook.

Як повідомляється, 475 випадків захворювання COVID-19 підтверджено в Україні станом на 22:00, 29 березня.

Повідомляється також, що всього зафіксовано 10 летальних випадків від COVID-19 в Україні. 6 осіб вже одужали – повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Відзначається, що з початку року ЦОЗ отримав 2264 підозри на нову коронавірусну інфекцію.

Кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 в Україні наблизилася до 500

Пік захворюваності на коронавірус в Україні випаде на 20-ті числа квітня.

Про це в коментарі OBOZREVATEL сказав лікар-інфекціоніст, колишній директор Центру здоров’я Володимир Курпіта. За його словами, такі висновки можна зробити на основі даних щодо динаміки поширення вірусу в Італії, Китаї та Іспанії.

“Якщо в Китаї перші випадки захворювання з’явилися на початку грудня, а офіційно про них заявили наприкінці грудня, то пік захворювання там випав на 8 лютого. Тобто через два місяці. Приблизно так само було в Італії та Іспанії. Якщо взяти до уваги, що в Україну інфекцію ввезли на початку березня, пік можемо очікувати десь у 20-х числа квітня. Після цього він піде на спад, а остаточно знизиться до більш-менш стабільних цифр наприкінці травня. Цьому сприятиме хороша погода, городи й менше спілкування поміж людьми”, – запевнив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *