Канада закликала МАУ прискорити виплату родичам жертв

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань заявив, що Канада звернулася до МАУ з проханням прискорити виплату обов’язкових фінансових компенсацій рідним жертв авіакатастрофи в Ірані.

«У мене була довга телефонна розмова з главою Міжнародних авіаліній України, під час якої я просив його прискорити виплату обов’язкових відшкодувань родичам жертв авіакатастрофи», – сказав він.

За його словами, наступним кроком для Канади буде організація процесу виплат фінансових компенсацій родичам жертв урядом Ірану.

Міністр заявив, що скоро чекає також на завершення процесу репатріації тіл загиблих в Ірані канадців. «Як я раніше говорив, репатріація триває вже давно. Незабаром вона завершиться, відповідно до побажань сімей », – сказав дипломат.

Літак МАУ рейсу Тегеран-Київ був збитий вранці 8 січня відразу після вильоту з аеропорту столиці Ірану. В результаті загинули всі 176 чоловік на борту.

Серед загиблих – 11 громадян України. Більшість жертв були громадянами Ірану і Канади.

На четвертий день після катастрофи Іран офіційно визнав, що літак МАУ збили його військові, які помилково прийняли його за ворожу ціль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *