Кабмін хоче наполовину скоротити кількість чиновників на місцях

У Кабміні вважають, що зараз адміністрації мають надлишок виконавців.

В уряді думають про скорочення наполовину кількості чиновників на місцях. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Кабміну.

Одним з питань найближчого засідання уряду стане ініціатива про скорочення на 50% районних і обласних державних адміністрацій та обробки законодавчого закріплення права людей обирати керівників своїх регіонів, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

“Я завтра виношу на розгляд уряду пропозицію опрацювати можливість скоротити на 50% обласні, районні адміністрації. А наступний парламент повинен забрати право у президента і уряду призначати керівників і віддати це право людям … Це новий підхід управління і нові можливості самоврядування. Пріоритет (обирати керівників ) повинен бути в громадах “, – підкреслив прем’єр в ефірі програми” Свободи слова “на телеканалі” ICTV “у вівторок ввечері.

Як повідомлялося, в Україні за 2,5 роки засуджено понад 2,7 тисячі корупціонерів, при цьому задокументовано 22 тисячі фактів хабарництва. За результатами дослідження аудиторської компанії Ernst & Young про ризики шахрайства, Україна посіла перше місце за рівнем корупції серед 41 країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *