Ізраїльський лікар розкритикував український карантин: це не локдаун, а дитячий садок

Лікар-анестезіолог медичного центру “Рамат Авів” Борис Бриль (Тель-Авів, Ізраїль) порівняв локдауни в Ізраїлі та Україні, вакцинацію в двох країнах, а також протоколи лікування хворих на COVID. Про це він розповів в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

За словами Бриля, Ізраїль вже повністю вийшов з карантину, а кількість нових хворих знизилася до мінімуму.

“Незважаючи на саму пандемію, в Ізраїлі смертність була 0,8%. Це один з найнижчих показників у світі. Ізраїль пройшов цю пандемію нормально, в Україні звичайно ж дуже великі проблеми і з вакцинацією і з хворими”,- сказав медик.

На думку Бриля, те що у нас в країні називають локдауном – таким не являється.

“Те, що стосується локдауна, – це у вас не локдаун. Всі дороги повні, заповнені машинами. Коли є локдаун, то і їздити нікуди, а кудись люди ж їздять, правильно?Тому це не локдаун, це, трішечки дитячий садок”– – заявив Бриль.

Борис Бриль каже, щоб карантинні заходи подіяли потрібен жорсткий карантин і носіння масок. Адже вірус передається повітряно-крапельним шляхом і за указом уряду не зникне.

“Є контакт – є передача. Немає контакту – немає передачі. Це не фокус, не чудеса. За вказівкою уряду вірус не перестає діяти. Тому існують певні речі, або скорочення контактів – це локдаун, або носіння масок якісно – не на підборідді, потилиці або руці, а на носі і на роті. І таким чином запобігти передачі”– – зазначив медик.

Наостанок Борис Бриль закликав не ігнорувати носіння масок заради свого комфорту.

“Дуже велике прохання: носіть маски. Шлях передачі повітряно-крапельний. Любіть свій комфорт трохи менше, ніж ви любите своїх маму і тата. Ви надіньте через них свої маски”,- підсумував лікар.

Більше новин читайте на сайті Діловий Переяслав