Хто отримає тисячу від Зеленського

Обіцяну президентом Володимиром Зеленським одноразову виплату в розмірі 1 тисячі гривень у зв’язку з карантином отримають не лише пенсіонери, але й люди з інвалідністю. Про це в ефірі програми “Право на владу” в четвер, 19 березня, повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна 

“З 1 квітня ми видамо одноразову допомогу – 1 тисячу гривень. За рішенням уряду, пенсіонери, які мають пенсію менш ніж 5 тисяч гривень, отримають одноразову доплату – 1 тисячу гривень. Таку доплату також матимуть діти з інвалідністю, соціальні пенсіонери, інваліди дитинства”, – пояснила вона.

Лазебна також запевнила: в разі, якщо у когось із пенсіонерів виникне заборгованість за комунальні послуги в період карантину, скасовувати їм субсидію та нараховувати пеню не будуть.

Якщо у них виникне заборгованість, у них ніхто не забере субсидії. Це вже ухвалене рішення. Якщо виникне така заборгованість, не буде ні пені, ні штрафних санкцій. Я дуже прошу людей заспокоїтися і не ходити туди (в банки платити за комуналку), а убезпечити себе. Зараз не ходіть, не створюйте черги”, – звернулася міністерка до українців.

У разі, якщо оплатити комунальні послуги вкрай необхідно, вона порадила попросити допомоги в соціальних працівників, дітей або онуків.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *