Громада Переяслава надала владі свої пропозиції щодо укладання договорів оренди землі під ТЕС

Питання оренди трьох ділянок земель громади Переяслава для ТОВ “ЕПГ “Югенергопромтранс” жваво обговорювалося у місцевих спільнотах.
Нагадаю, що на останній сесії місцеві депутати проголосували за продовження договору оренди землі під ТЕС та надання дозволу на оренду земельної ділянки більше 2 га, за яку ТОВ “ЕПГ “Югенергопромтранс” не сплачуйвало й копійки до бюджету всі попередні роки….
Влада пояснила таке рішення тим, що бюджет міста треба поповнювати. Безумовно. Неприпустимо, щоб така велика територія, якою роками безоплатно користувалися бізнесмени, не приносила жодної користі бюджету міста, а, значить, і всім переяславцям.
Саме тому громада пропонує місцевій владі зробити обрахунок орендної плати для ТОВ “Югенергопромтранс” прозорим.
Переяславці вважають неприпустимим, щоб земля під дробилкою (яку бізнесмени скромно називають деревообробним підприємством) і яка створює шуми для наближених до ТЕС житлових мікрорайонів міста, надавалася в оренду з нижчим коефіцієнтом, ніж та земля, яку займає  безпосередньо сама ТЕС. Це абсолютно логічно, адже ця дробилка працює саме для її потреб, чи не так? І головне – бюджет же треба поповнювати!
Є й ряд інших суттєвих пропозицій.
Минулого тижня адвокат Олена Гичко від імені переяславців зареєструвала звернення на ім`я міського голови, у якому ці пропозиції перераховано.
Громада Переяслава надала владі свої пропозиції щодо укладання договорів оренди землі під ТЕС
Для проведення грошової оцінки землі існує так звана “вилка” ВІД і “ДО”. Тобто землю можна оцінити як за нижчим, так і за вищим коефіцієнтом.
Тож тепер чекатимемо реакції влади.
Нагадаємо:
Бориспільська місцева прокуратура Київської області судитиметься з ТОВ “Югенергопромтранс” за нанесені збитки громаді Переяслава. Господарське товариство придбавши у 2016 році комплекс будівель у межах м.Переяслав упродовж 2017-2020 років використовувало земельну ділянку під вказаною нерухомістю для комерційних цілей без укладення з органом місцевого самоврядування договору оренди.
Світлана ПОМОЙНИЦЬКА

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”