Холодницький поспілкувався з “Джокером”

Як повідомив  очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі телеканалу ICTV,  йому писав пранкер “Джокер” та повідомив, що має інформацію для проваджень, проте надасть її ще не скоро.

Назар Холодницький : “Він представився Джокером. Теж написав з фотографії генпрокурора (замість власного фото у профілі, він використовує фото Руслана Рябошапки – УП). Сказав, що в нього є куча інформації. На моє прохання видати її нормально, у офіційному порядку, він сказав, що ще не час, але він це обов’язково зробить.”

Також керівник САП заявив, що йому стало відомо про спроби пранкера розіграти народних депутатів від його імені. Зокрема, невідомий писав нардепу від фракції “Слуга народу” Юрію Корявченкову, але пранк не вдався, бо у депутата був справжній номер Холодницького. До того ж, пранкер писав російською мовою, а глава САП каже, що використовує тільки українську мову в листуванні.

На думку Холодницького, пранки в українській політиці – тренд 2019 року, і за ними може стоять не одна людина, а ціла команда. Проте Холодницький пояснив, що без пристроїв, з яких велась переписка, та їх спеціальної перевірки, “викриття”, які зробив пранкер не можуть бути використані слідством.

 Передісторія:
  • З 31 жовтня невідомий пранкер у телеграм-каналі “Джокер” почав публікувати скріншоти свого листування від імені генпрокурора з нардепами фракції “Слуга народу” Миколою Тищенком і Михайлом Радуцьким.
  • Зокрема у листуванні з Радуцьким йшлося про додаткові виплати депутатам фракції.
  • Сам Радуцький підтвердив факт листування, але заявив, що спілкувався з невідомою особою, яка в його телефоні була записана як “хз”.
  • У “Слузі народу” заявили, що випадки листування пранкерів від імені генпрокурора Руслана Рябошапки з депутатами від “Слуги народу” мають бути предметом детального аналізу правоохоронних органів.
  • Пізніше Рябошапка заявив, що є кримінальне провадження, яке дослідить законність різних записів і так званих зливів у соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *