Газопостачальні компанії оприлюнили ціни на блакитне паливо у квітні

Газопостачальна компанія (ГПК) “Нафтогаз України” і ще 24 постачальники встановили на квітень ціну газу для населення не вище колишньої граничної ціни 6,99 грн/куб. м, яка діяла у січні-березні, свідчить моніторинг пропозицій щодо поставок газу проекту “ГазПравда” станом на 18:00 п’ятниці.

Пропозиції нижче ціни 6,99 грн/куб. м на квітень зробили сім постачальників: “ЕРУ Людям” (6,75 грн), “ЕРУ Трейдинг” (6,75 грн), ГПК “Нафтогаз України” (6,86 грн), “Галнафтогаз” (6,86 грн) , ДП “Евода трейд” КП “Луцькводоканал” (6,88 грн), “Газпромпостач” (6,9 грн), “Волиньелектрозбут” (6,97 грн).

Ще 23 компанії запропонували на квітень газ за 6,99 грн/куб. м. Це “Київоблгаз Збут”, “Івано-Франківськ Збут”, “Харківгаз Збут”, “Волиньгаз Збут”, “Вінницягаз Збут”, “Рівнегаз Збут”, “Хмельницькгаз Збут”, “Чернівцігаз Збут”, “Чернігівгаз Збут”, “Дніпропетровськгаз Збут”, “Миколаївгаз Збут”, “Житомиргаз Збут”, “Запоріжгаз Збут”, “Гласкомерц”, “ТАС Енергія країни”, “Закарпатгаз Збут”, “Стрийнафтогаз”, “Йе Енергія”, “Львівгаз Збут”, “Сумигаз Збут”, “Черкасигаз Збут”, “Полтавагаз Збут”, “Прикарпатенерготрейд”.

“Решта компаній поки що не оприлюднили свої цифри: зробити вони це повинні до кінця п’ятниці 26 березня”, – наголошує “ГазПравда”.

Як повідомив департамент з інтегрованих комунікацій НАК “Нафтогаз України” у прес-релізі в п’ятницю, ГПК, як постачальник “останньої надії” (ПОН) буде поставляти газ своїм споживачам у квітні за 6,99 грн/куб. м.

Для клієнтів ГПК, які раніше оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”