ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ТЕЦ. ВИСТУП ОЛЕНИ ДЕНИСЕНКО

ЦЕ ТРЕБА ЧИТАТИ КОЖНОМУ, ХТО ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІВ, ЧОМУ ТОВ “ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС” ЛИШЕ ГОВОРИТЬ ПРО ПРАВОВЕ ПОЛЕ, ЗА МЕЖІ ЯКОГО ПОСТІЙНО САМ ВИХОДИТЬ… 

Спеціаліст із природокористування Олена ДЕНИСЕНКО зазначила, що громадські слухання (які відбувалися 27 квітня) є частиною громадського обговорення щодо наміру ТОВ «ЕПГ«ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» отримати дозвіл на викиди забруднювальних речовин. Водночас низка попередніх процедур, які передбачені для суб’єкта господарювання в частині інформування громадськості про планову діяльність та відповідний вплив на навколишнє середовище в результаті такої діяльності, ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс» ні на етапі повідомлення про наміри, ні на етапі повідомлення про екологічні наслідки та оприлюднення основних положень Оцінки впливу на навколишнє середовище не були здійснені.

Що не так із Державною екологічною експертизою (ДЕЕ), яку замовило та отримало ТОВ “Югенергопромтранс” та чому спеціаліст вважає, що вона виконана з порушеннями?

Чому Висновок переважно описує технологічні процеси, у той час як «екологічне дослідження, аналіз та оцінка» об’єкту обмежені декількома констатуючими формулюваннями у прикінцевих положеннях документу щодо «дозволених рівнів впливу»?

Чому представлений Висновок не містить найважливішого – власне, оцінки екологічного ризику та заходів, спрямованих на запобігання таких впливам?

Про що ще не бажають говорити бізнесмени переяславцям?

Читайте зауваження спеціаліста у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *