Гройсман розповів, коли перегляне зарплати керівників “Нафтогазу”

Умови оплати праці топ-менеджменту НАКу цікавитимуть уряд під час перегляду контрактів.

Кабінет міністрів України має намір переглянути розмір заробітних плат керівників НАК “Нафтогаз України” навесні 2019 року.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

За його словами, питання зарплат керівників державних компаній обговорюватимуть на одному із засідань уряду.

“При перегляді контрактів, що відбудеться по “Нафтогазу” у березні, мене цікавитимуть умови оплати праці керівників національних компаній. Ми будемо достатньо жорсткими”, – зазначив Гройсман.

Як відомо, керівництву НАК “Нафтогаз України” були нараховані премії на суму 46 млн доларів після перемоги в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”.

Перша частина премій на суму 20,7 млн доларів (1% від суми виграшу) була виплачена співробітникам “Нафтогазу” в травні. Решта премії виплачуватиметься протягом трьох років за умови успішного стягнення з “Газпрому” залишку виграшу.

Отриману багатомільйонну премію Коболєв переказав мамі в США, щоб, як він визнав, уникнути арешту грошей в разі програшу апеляції.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв пояснив переказ своєї багатомільйонної премії мамі в США бажанням уникнути арешту грошей у разі програшу судової апеляції.

“Я переказав гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, понад 10 років точно. Якщо я програю апеляцію у 8 млрд гривень проти мене, то що трапиться з моїм майном тут?”, – запитав Коболєв.

На припущення журналіста, що на все його майно в такому разі буде накладено арешт, очільник “Нафтогазу” відповів ствердно.

Саме тому, за словами Коболєва, він ніколи не зберігає великих грошей на рахунку в Україні, адже за фактами, які пов’язані з роботою “Нафтогазу”, зараз відкрито величезну кількість кримінальних справ.

Як відомо, керівництву НАК “Нафтогаз України” були нараховані премії на суму 46 млн доларів після перемоги в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”.

У “Нафтогазі” відмовилися називати прізвища посадовців, які були так щедро премійовані. За це Коболєва було оштрафовано на 1,7 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *