Геращенко: Без Холодницького робота НАБУ зупиниться

Якщо Назар Холодницький піде зі своєї посади, вся робота НАБУ зупиниться.

Про це заявив народний депутат Антон Геращенко в ефірі “112 Україна“.

Він пояснив, що відповідно до закону про Антикорупційну прокуратурі глава САП Назар Холодницький – єдиний, хто може доручати прокурорам розглядати справи НАБУ. Таким чином, без нього всі справи НАБУ будуть просто чекати, поки з’явиться новий антикорупційний прокурор.

“Вибір нового глави САП може зайняти місяці. А в умовах підготовки до виборів та тієї політичної істерії, яка є, цей процес може бути взагалі заблоковано. Тому це – ще одна проблема, з якою може зіткнутися боротьба з корупцією в Україні”, – заявив Геращенко.

 Що стосується записів, отриманих з прослуховуючих пристроїв в кабінеті Холодницкого, то їх поки рано коментувати – варто дочекатися результатів експертизи, впевнений Геращенко.

Як повідомлялося, в кабінеті глави САП Холодницького була встановлена ​​”прослушка”. “Жучки” нібито були прикріплені до стінки акваріума. Тоді ж з’ясувалося, що справу стосовно Холодницького веде ГПУ із застосуванням обладнання НАБУ.

У свою чергу директор НАБУ Артем Ситник назвав спотвореною інформацію про негласне прослуховування в кабінеті Холодницького.

Холодницький застеріг, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього, але наголосив, що про його відставку не йдеться..

“Записи я ще не чув, але якщо це мій кабінет, я знаю, що там відбувається. Єдине, я не виключаю, що можуть бути спекуляції з тими чи іншими словами. Адже треба слухати все у комплексі. А коли видерти слово із контексту і сказати – ось! Або, враховуючи, що є багато інтерв’ю, то можна багато слів домалювати, а потім розказувати те, чого не було”, – заявив керівник САП.

Холодницький висловив упевненість, що рано чи пізно буде встановлено, кому належить “жучок”, виявлений у його кабінеті.

 Він зазначає, що між детективами НАБУ і прокурорами САП можуть виникати дискусії під час підготовки матеріалів слідства до передачі до суду, але це не є свідченням якихось непорозумінь.

“Мої особисті підписи стоять під багатьма підозрами щодо дуже відомих впливових людей. Багато хто з них дуже зрадів би, якби Холодницького не стало на цій посаді”, – зауважив керівник САП.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *