Гендиректор “Укрпошти” наказав призначити собі космічну зарплату

Гендиректор УДППЗ «Укрпошта» Ігор Смілянський після трьох тижнів роботи на своїй посаді наказав виплатити собі зарплату в сумі 333400 грн і вже отримав на руки аванс. Про це  повідомили в ГО «Спілка поштовіків України»

Як повідомила заступник голови Правління ГО «Спілки поштовіків України» Олена Комарницька, 50% своєї зарплати Смілянський повинен виплатити кадровому агентству Talent Advisors у вигляді гонорару.

“Як відомо, керівник державної комісії, яка в закритому режимі обрала Ігора Смілянського на посаду генерального директора УДППЗ «Укрпошта», одночасно є керівником є кадрового агентства Talent Advisors, з яким у Смілянського укладений контракт на працевлаштування. і не подумайте, бува, що тут є лзнаки корупції…

Також, через агентство Talent Advisors Ігор Смілянський працевлаштував в УДППЗ «Укрпошта» на посаду радників Олександра Чернявського та Олену Дрощенко.

Останнім відомим місцем роботи Олександра Чернявського була посада фінансового директора агрохолдингу «Мрія», на якій він протримався 3 місяці – з вересня по грудень 2014 року, після чого його зі скандалом було знято з роботи.

Останнім місцем роботи Олени Дрощенко була посада HR директора ТОВ «Нова пошта», на якій вона протримався 3 місяці – з квітня по червень 2016 року, після чого її було звільнено без скандалу.

Оклад радника в Укрпошті – 6800 грн, втім, Ігор Смілянський відкрито обіцяв Олександру Чернявському та Олені Дрощенко оклади по 250000 грн., і зараз утворює для них посади із чвертьмільйонними окладами, з яких вони також мають виплатити гонорари кадровому агентству Talent Advisors в сумі 50% своєї річної зарплати, тобто 1500000 гривень кожний”, –  стверджують в ГО «Спілки поштовиків України».

2 коментарі до “Гендиректор “Укрпошти” наказав призначити собі космічну зарплату

 • 22 Липня, 2016 о 9:54 pm
  Permalink

  Надеюсь, почтальоны выгонят этого заморского кровососа из Украины!

  Відповідь
 • 1 Серпня, 2016 о 5:35 pm
  Permalink

  Мало того что этот Остап Бенер-Смилянский себе положил зарплату 330 тысяч гривень, он хочет “своим” заместителям дать зарплату по 250 тысяч гривень.
  Нодо чтобы почтальоны это знали.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *