Екс-глава банку “Михайлівський” втік з-під домашнього арешту

Екс-глава банку “Михайлівський” Ігор Дорошенко втік з-під домашнього арешту. Про це виданню Financial Club повідомили джерела в ГПУ.
“Джерело FinClub в правоохоронних органах повідомило, що 27 січня слідчий звернувся до Дніпровського районного суду Києва з вимогою змінити запобіжний захід екс-главі банку” Михайлівський “Ігорю Дорошенку, який перестав приходити до слідчого, і оголосити його в розшук. Суддя вже задовольнив це прохання “, – йдеться в повідомленні.
Адвокат Дорошенка ніяк не прокоментував дану ситуацію виданню, посилаючись на те, що у нього закінчився контракт з клієнтом.
Нагадаємо, Ігоря Дорошенка заарештували в серпні 2016 року на 2 місяці з можливістю внесення застави в розмірі 137,8 млн грн.
У грудні того ж року Шевченківський районний суд Києва звільнив з-під варти екс-главу правління банку “Михайлівський” Ігоря Дорошенка і застосував до нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту без внесення застави. Прокуратура подавала апеляцію на це рішення, але Апеляційний суд Києва залишив цей запобіжний захід без змін.
Нагадаємо, що Дорошенка підозрюють в розкраданні 870 млн гривень банківських коштів та доведенні банку “Михайлівський” до неплатоспроможності.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *