Джуліані оприлюднив висновки з поїздки до України

Із серії повідомлень Джуліані у Twitter

Особистий адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані оприлюднив висновки зі своєї поїздки до України, а також до Будапешта і Відня, у справі щодо імпічменту Трампа.

Джуліані оприлюднив висновки з поїздки до України

Рудольф Джуліані: “Після сотень годин і місяців досліджень я зібрав свідків та документи, які розкривають правду, що стоїть за цим імпічментом, і показують, що Дональд Трамп не вчинив правопорушень”.

 За словами Джуліані, корупція в 2016 році в Україні була настільки масштабною, що обов’язком Трампа було просити про американсько-українське розслідування.

“Вимагання, хабарництво та відмивання грошей виходять за рамки справи Байдена. Крім того, змова Національного комітету Демократичної партії з Україною з метою знищити кандидата Трампа”, – заявив він.

Джуліані також стверджує, що колишній генпрокурор України Віктор Шокін має документи, які підтверджують відмивання грошей компанією Burisma і Байденами.

Про Шокіна: “Звільнений через погрозу Байдена затримати 1 млрд доларів життєво важливої допомоги США. Медичні записи Шокіна показують, що він був отруєний, двічі помер, але одужав. В Україні, якщо це розкриється, полетить багато голів”.

Про ексгенпрокурора Юрія Луценка: “Записи, що підтверджують, що посол Йованович принамні двічі давала неправдиві свідчення. Документи, які показують, що вона відмовляли у видачі віз свідкам, які могли довести корупцію Байдена і демократів. Чіткий документ підтвердження відмивання грошей Burisma і Байденами”.

Про імпічмент Трампа: “Імпічмент від демократів за невинну поведінку покликаний перешкодити таким розслідуванням корупції в часи Обами: мільярди відмитих доларів; широке нецільове використання мільярдів, переважно доларів США; вимагання; хабарництво; змова Національного комітету Демократичної партії з Україною з метою знищити кандидата Трампа”.

Нагадаємо: На початку грудня адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані непублічно зустрівся з кількома українськими політиками у Києві та Будапешті.

Метою зустрічей, за інформацією американських ЗМІ, був збір даних, які б допомогли Трампу у справі про імпічмент.

Пізніше Джуліані заявив, що під час поїздки до України зібрав дуже багато корисної інформації і працює над викладенням для Трампа своїх висновків з поїздки у 20-сторінковому звіті.

 Як перадає “Голос америки”,  у інтерв’ю телеканалу CBS, голова Юридичного комітету Сенату США Ліндсі Ґрем запросив Руді Джуліані, особистого адвоката президента США Дональда Трампа, виступити перед Комітетом зі свідченнями про нещодавню подорож до України. “Я не знаю, що він дізнався, але якщо він хоче прийти до Юридичного комітету – Руді, якщо Ви хочете прийти і розповісти нам, що Ви дізнались, я з радістю з Вами поспілкуюсь”.

Голова комітету вважає, що ці свідчення мають лишатись поза процедурою імпічменту президента США.

Ліндсі Ґрем : “Ми можемо розглянути те, що Руді має, питання Джо Байдена, Хантера Байдена та будь-чого іншого після імпічменту. Однак якщо Руді хоче виступити зі свідченнями перед Юридичним комітетом стосовно того, що він знає, ми це вітатимемо”.