Джемільов заявив в Європарламенті, що РФ завезла в Крим ядерну зброю

Інформаційні служби Меджлісу мають дані, завезено шість ядерних боєголовок

Лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив в Європейському парламенті, що Росія, яка окупувала Крим, завезла на півострів ядерну зброю, а кримськотатарський народ витісняють з півострова, повідомляє Місія України в Євросоюзі.
“За нашими даними, на півострів навіть завезли ядерне озброєння. Інформаційні служби Меджлісу мають дані, завезено шість ядерних боєголовок”, – наводяться слова Джемільова в повідомленні, оприлюдненому у вівторок ввечері на сторінці Місії України в ЄС в соцмережі Фейсбук.
За його словами, окупований Росією Крим зараз “перетворений у військову базу”. “Згідно з інформацією нашої контррозвідки, там близько 70 тис військових, включаючи ФСБ, поліцію”, – розповів лідер кримських татар.
Джемілєв також переконаний, що “військового шляху звільнення Криму” немає. “Ми думаємо, що звільнення Криму можливе лише дипломатичним шляхом, шляхом тиску на агресора. Один з головних засобів – це жорсткі санкції. Як вам відомо, після окупації Радянським Союзом Афганістану були застосовані жорсткі санкції, що призвело до його розпаду. Ми сподіваємося, що санкції, застосовані до агресора, також приведуть до звільнення окупованих територій. Але я думаю, що терміни звільнення повинні бути значно звужені, ніж після окупації Афганістану “, – деталізував парламентарій.
Крім того, Джемільов зазначив, що “окупанти ліквідували всі демократичні свободи, встановлений режим, подібний радянському”. “Люди живуть в страху, процвітають доноси. До кримським татарам особливе ставлення, тому що вони чітко сказали, що не сприймають окупацію”, – підкреслив він і додав, що приблизно 95% репресій, здійснюваних на території окупованого півострова, доводиться на кримських татар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *