ДОРОГА НАША ВЛАДА

Ми вже традиційно знайомимо читачів із зарплатами та преміями переяславських високопосадовців, щоб люди могли зорієнтуватися, скільки їхніх грошей направляється на утримання найвищих осіб місцевого самоврядування. Щоб члени громади порівняли ці витрати з результатами роботи й зробили висновки щодо ефективності міської влади.

Для досягнення потрібного результату автор цих рядків 10 березня направив на ім’я міського голови звернення щодо надання інформації про заробітну плату посадовців міської ради за 2019 рік: «Відповідно до ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу надати мені інформацію про нараховану та отриману заробітну плату за виконання своїх посадових обов’язків міського голови Тараса Костіна, секретаря ради Петра Бочаріна, заступника міського голови Наталії Устич, заступника міського голови Валентини Губенко та керуючої справами виконкому Ольги Гребенщикової помісячно за 2019 рік. У відповіді на запит прошу надати детальну розшифровку щомісячних окладів, надбавок, премій, доплат, матеріальної допомоги по кожному з перерахованих посадовців. Прошу також вказати помісячний розмір податку на заробітну плату (єдиного соціального внеску) кожної з перерахованих вище посадових осіб.

Крім того, згідно з ЗУ «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з нинішнього року зріс розмір мінімальної заробітної плати. З огляду на це прошу вказати орієнтовну середньомісячну заробітну плату всіх перерахованих вище посадовців у 2020 році».

Отож ми й публікуємо надану міськрадою інформацію.

Міський голова Тарас Костін:

Нараховано заробітної плати (посадовий оклад, ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за високі досягнення у праці, доплата за секретність, премія, матеріальна допомога на оздоровлення, відпускні, відрядження та лікарняні) – 410 тис. 633 грн.

Всього утримано з заробітної плати – 84 тис. 620 грн.

Отримано заробітної плати на картковий рахунок – 326 тис. 013 грн.

Сплачено виконавчим комітетом Переяславської міської ради єдиного соціального внеску (ЄСВ) з заробітної плати – 90 тис. 339 грн. (отож цю суму теж заплатили за міського голову платники податків Переяслава)

Секретар міської ради Петро Бочарін:

Нараховано заробітної плати (посадовий оклад, ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за високі досягнення у праці, доплата за секретність, премія, матеріальна допомога на оздоровлення, відпускні, відрядження та лікарняні) – 363 тис. 064 грн.

Всього утримано з заробітної плати – 74 тис. 933 грн.

Отримано заробітної плати на картковий рахунок – 288 тис. 131 грн.

Сплачено виконавчим комітетом Переяславської міської ради єдиного соціального внеску (ЄСВ) з заробітної плати – 79 тис. 874 грн.(цю суму теж заплатили платники податків Переяслава)

Керуюча справами міської ради Ольга Гребенщикова:

Нараховано заробітної плати (посадовий оклад, ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за високі досягнення у праці, доплата за секретність, премія, матеріальна допомога на оздоровлення, відпускні, відрядження та лікарняні) – 218 тис. 642 грн.

Всього утримано з заробітної плати – 44 тис. 709 грн.

Отримано заробітної плати на картковий рахунок – 173 тис. 934 грн.

Сплачено виконавчим комітетом Переяславської міської ради єдиного соціального внеску (ЄСВ) з заробітної плати – 48 тис. 101 грн. (цю суму теж заплатили платники податків Переяслава)

Заступник міського голови Валентина Губенко:

Нараховано заробітної плати (посадовий оклад, ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за високі досягнення у праці, доплата за секретність, премія, матеріальна допомога на оздоровлення, відпускні, відрядження та лікарняні) – 343 тис. 879 грн.

Всього утримано з заробітної плати – 71 тис. 015 грн.

Отримано заробітної плати на картковий рахунок – 272 тис. 864 грн.

Сплачено виконавчим комітетом Переяславської міської ради єдиного соціального внеску (ЄСВ) з заробітної плати – 75 тис. 653 грн. (цю суму теж заплатили платники податків Переяслава)

Заступник міського голови Наталія Устич:

Нараховано заробітної плати (посадовий оклад, ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за високі досягнення у праці, доплата за секретність, премія, матеріальна допомога на оздоровлення, відпускні, відрядження та лікарняні) – 311 тис. 969 грн.

Всього утримано з заробітної плати – 63 тис. 810 грн.

Отримано заробітної плати на картковий рахунок – 248 тис. 159 грн.

Сплачено виконавчим комітетом Переяславської міської ради єдиного соціального внеску (ЄСВ) з заробітної плати – 68 тис. 633 грн. (цю суму теж заплатили платники податків Переяслава)

Крім того, у міськрадівській відповіді повідомлено, що «оплата праці працівників органів місцевого самоврядування здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, тому збільшення розміру мінімальної заробітної плати не поширюється на посадових осіб місцевого самоврядування.

Цей лист я сумлінно передрукував майже в повному обсязі, тому, шановні читачі, якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся безпосередньо до його підписантів: міського голови Тараса Костіна (тел. (04567) 5-25-03) та начальника фінансово-господарського відділу Людмили Гнідої (тел.. (04567) 5-27-13).

Олександр МАТВІЄНКО