До виборів зіллють “фейкове” листування двох силових відомств – СБУ

За даними Служби безпеки напередодні виборів президента України готується “вкид” у інформаційний простір, який буде стосуватися начебто листування між керівництвом СБУ і МВС.

Про це 22 березня повідомляє прес-служба СБУ в Києві та Київській області.

У відомстві вказують, що підтвердженням фейковості документів є їх “невідповідність формам, затвердженим у СБУ, інструкції з порядку організації секретного діловодства, внутрішньовідомчим наказам та загальноприйнятним нормам офіційного листування”.

Також ознакою фейковості є граматичні та стилістичні помилки.

Згодом профіль Twitter під назвою Serdar оприлюднив скріншот листа нібито на ім’я начальника управління СБУ у Києві та Київській області Олега Валендюка, де йдеться про «створення оперативних груп на місцях із завданням пошуку відомостей про співпрацю кандидатів на пост президента країни із російськими спецслужбами». Решта документів, згідно з дописом, розміщені на сайті odesa.md (md – національний домент Молдови).

 У СБУ закликали перевіряти інформацію перед її оприлюдненням.

Міністерство внутрішніх справ очолює Арсен Аваков, в якого “цілком робочі відносини” з чинним президентом Петром Порошенком.

Службу безпеки очолює Василь Грицак, якого призначив Порошенко.

Нагадаємо:

  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше звинуватив президента Петра Порошенка в підкупі виборців напередодні виборів 31 березня.
  • У березні між МВС та СБУ виникло непорозуміння через підозріле обладнання біля офісу Зеленського.
  • Мова йде про обладнання для прослуховування, яке належало СБУ.
  • У Службі безпеки заявили, що не прослуховують кандидата у президенти Володимира Зеленського та звинуватили МВС у зриві спецоперації.
  • Крім того, після публікації журналістського розслідування про причетність людей з оточення Порошенка – Олега й Ігоря Гладковських (батько й син) – до оборудок в оборонній сфері, націоналісти, яких пов’язують з Аваковим, почали влаштовувати акції протесту на виступах Порошенка.
  • За даними УП, президент навіть пробував вийти на контакт із Аваковим, але той не відповів.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *