“До побачення”: Гройсман порадив голові “Укроборонпрому” шукати іншу роботу

Глава уряду переконаний, що новий керівник знайде шлях погашення заборгованності перед працівниками миколаївського заводу.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні направить президенту Петру Порошенко подання про звільнення голови державного концерну «Укроборонпром» Романа Романова в зв’язку з невиконанням урядового доручення про погашення заборгованості по зарплатах перед працівниками Миколаївського суднобудівного заводу.

Про це глава уряду заявив на засіданні Кабінету міністрів у середу. «Я в контексті оборони хотів би торкнутися одного питання. Ми на одному з минулих засідань уряду підняли питання заборгованості (по зарплатах) Миколаївського суднобудівного заводу.

Я дав доручення уряду, підписав, керівнику «Укроборонпрому» погасити заборгованість. Контрольний термін – 25 грудня. Сьогодні, слава богу, 27 грудня. Заборгованість не погашена. Я чув зворотну інформацію про те, що вони цього не можуть зробити. Я цього не розумію. Тому я сьогодні підпишу подання на ім’я президента і раджу керівнику «Укроборонпрому» сьогодні звільнитися самостійно. Більше з вами працювати я не буду. Сказано, що не зроблено, до побачення, шукайте іншу роботу», – сказав прем’єр.