До Києва прямує 400-кілометровий хресний хід за мир.

Сьогодні вранці з Тернополя в напрямку Києва вирушив хресний хід. Як повідомляє depo.ua, в ньому беруть участь близько двох тисяч осіб. З собою віруючі взяли Чудотворну ікону Богородиці. Владика Володимир заявив, що хресний хід відбувається заради об’єднання і миру в Україні.

Учасники ходи планують зупинятися у всіх святинях, які траплятимуться по дорозі. До Києва віруючі повинні прийти до 28 липня – дня пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира. Загалом дорога займе більше 400 кілометрів.

Як повідомляла Politeka, Франциск 14 жовтня вибачився перед віруючими за недавні скандали, які потрясли Рим і Ватикан, не уточнивши, правда, про які скандали йдеться. Однак американський канал Fox News припустив, що мова йшла про звільнення з Ватикану священика і викладача в декількох папських університетах Кшиштофа Харамси, який напередодні засідання Священного Синоду з питань сім’ї заявив, що він є геєм і засудив гомофобію в католицькій церкві.

У вересні Папа Римський відкрив двері церкви для жінок, які зробили аборт, який католицька церква вважає тяжким гріхом. Тепер згрішив може отримати прощення від священика, якщо щиро в цьому покається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *