Діти – “звірі”: під Києвом школярі жорстоко побили студента

На Київщині в новорічну ніч підлітки від 12 до 15 років жорстоко побили 18-річного хлопця. У постраждалого – струс мозку, важка рана на голові, перелом лопатки і сильні забої по всьому тілу.

Поліція встановила: нападників було п’ятеро. Самі вони кажуть, що просто хотіли розважитися і саме тому напали на першого-ліпшого, повідомляє ТСН.

Діти – “звірі”: під Києвом школярі жорстоко побили студента

Його били дерев’яною битою по тілу і топталися по голові. Руслан Козачук третій день не встає з ліжка і каже, що новорічну ніч пам’ятає погано.

“Тут сліди від підошви черевиків. Там в голові – дірка”, – розповідає потерпілий.

“Там кістки черепа видно було. Це сьогодні він красень, у нього обличчя не було. Ось все затекло. Сюди вони вдарили битою – він лежав без свідомості, а вони каблуками бігали по ньому”, – каже мати хлопця.

Близько третьої ночі цей 18-річний студент авіаційного вузу повертався додому по селищу Глеваха. Звичною дорогою, по освітленій вулиці, поки йому не перекрила дорогу група молодших хлопців.

“Один з них запитав: “Куди ти йдеш?”. Потім сказав: “Ти залишаєшся з нами”. Далі я чув: “Паша, бий битою!”. Сильний удар по голові – і я виключився”, – згадує Руслан.

Його кинули помирати на дорозі. Як отямився і добіг додому, Руслан не пам’ятає. У нього вкрали 700 грн, телефон і спалили паспорт. Найближчі друзі на ранок самі кинулися шукати нападників.

“Кров залишилася. Спалений паспорт знайшли. А гаманець далі на вулиці, на городах”, – згадує приятель потерпілого.

“Ці хлопці говорили: “Давайте повернемося, доб’ємо його і поховаємо!”. А один з них ще кричав: “Я знову в СІЗО не хочу”, – розповідає інший.

Односельці розповідають, що нападники – з неблагополучних сімей. Їх було п’ятеро, всі школярі, від 12 до 15 років. Це встановила поліція. Провадження, яке порушили поки, – за хуліганство – хочуть перекваліфікувати в розбій.

Діти не були зайняті чимось, вони були просто на вулиці і шукали якусь жертву, щоб розважитися, як вони кажуть. Швидше за все, вони перебували в алкогольному стані, тому що в новорічну ніч вживали спиртні напої.

Мати наймолодшого нападника Валентина Копійка спілкується через двері:

“Я сильно погано ставлюся (до побиття). У чому він (син) повинен каятися, якщо він його не бив ?!”

Виправдовують своїх дітей і батьки інших нападників.

“Я не думаю, що це він. Там є ще гірше. Просто потрапив у погану компанію”, – говорить мати 15-річного нападника Олена Пасовец.

“Бита була у Паші і він завдав чотири удари. А мій малий сказав, що шкодує. Покійний батько бив його ременем. Тієї ночі я просила сина залишитися, але я, як мати, не могла його утримати”, – каже мати 14-річного нападника Лариса Евсігнеева.

“Це виродки. Коли я дізналася, що це діти … Я сама сирота. Але для мене завжди було боляче, що діти нікому не потрібні. Дивлюся на цих батьків, які їх “відмазують”, думаю: ви самі батьки винні”, – каже мати постраждалого Руслана.

Вона п’ять років очолювала службу у справах дітей. Крім двох рідних, у неї є троє прийомних дітей. Руслан – один з них, рідна мати кинула, коли йому було 10 років. Вітчим бив. У новій сім’ї він є улюбленцем. Каже, сам ніколи з хлопцями не бився і тому не розуміє, чому зграя напала на одного.

“Я відчуваю біль, яку вони мені завдали. Я їх не знаю. Що я можу відчувати? Так діти не роблять, так і люди не повинні робити”, – говорить Руслан.