Депутати Бундестагу вимагають скасування санкцій проти Росії

У Німеччині депутати Бундестагу від партії «Альтернатива для Німеччини» (АдГ) вимагають скасувати санкції проти Росії, стверджуючи, що вони не досягли поставленої мети.

«Санкційна політика Євросоюзу проти Росії провалилася. Вона не тільки не досягла своєї мети, але і заважає політичному врегулюванню українського конфлікту», – заявив перший секретар фракції АдГ Бернд Бауман, передає DW.

Бауман вважає, що участь Берліна в санкціях суперечить інтересам Німеччини, оскільки вони «завдали великої шкоди німецькій економіці» і коштували десятків тисяч робочих місць. Крім того, політик згадав і політичний збиток, заявивши, що раніше хороші відносини Німеччини і Росії «підірвані».

Представник фракції АдГ закликав уряд Німеччини при першій же можливості голосувати в Європейській раді проти продовження санкцій і компенсувати підприємствам «втрати від політично мотивованого зниження обороту і прибутку».

Нагадаємо, Рада Європейського союзу в четвер, 27 червня, офіційно погодила продовження економічних санкцій проти Російської Федерації до 31 січня 2020 року.

Зазначимо, що санкції ЄС спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори РФ, а також на товари подвійного призначення. Вперше вони були введені 31 липня 2014 року через незаконну тимчасову окупацію Росією Криму та Донбасу, і неодноразово продовжувалися.

21 грудня 2018 року Рада ЄС продовжила санкції проти агресора за невиконання Мінських домовленостей до 31 липня 2019 року. Також було опублікувано перелік продовжених обмежень.

Крім того, ЄС автоматично продовжив на рік санкції проти ведення бізнесу в тимчасово окупованому Криму – до 23 червня 2020 року.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала посилення санкцій проти Росії, а нижня палата Конгресу США засудила будівництво газопроводу «Північний потік-2» і закликала президента Дональда Трампа запровадити нові обмеження проти РФ. У Держдепартаменті США сподіваються, що Європа відмовиться від проекту «Північний потік-2» та розширить санкції на тлі відкритої агресії Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *