Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Річний звіт депутата міської ради Федорук Жанни Володимирівни виборчого округу №15 (мікрорайон Солонці ) 2019 рік

Шановна громадо, дотримуючись Законодавства України звітую, як депутат, про пророблену мною роботу за 2019 рік. Цей рік був дуже насиченим та продуктивним . Але про все по-порядку.
На особистому прийомі було прийнято 45 громадянина , написано 33 акти обстеження житлово-побутових умов, складено та видано 5 характеристик та 3 акти на матеріальну допомогу для Атрашкевича Є.В., Парсяк Р.П., Наумова Є. Брала активну участь у роботі 10 засідань бюджетної комісії. Відвідувала та вивчала матеріали сесій міської ради, брала участь у обговорення питань.
В лютому місяці працювала над розробкою Програми по регулюванню чисельності безпритульних тварин в м. Переяславі- Хмельницькому. Зробила аналіз – порівняння попередньої і нової програми з додатками. Програма по регулюванню чисельності безпритульних тварин в м. Переяславі покликана розв’язати проблеми, пов’язані з перебуванням великої кількості безпритульних собак на вулицях міста. Вона була підтримана депутатським корпусом міської ради. В ній передбачено побудову притулку та щорічний місячник безкоштовної стерилізації для населення. На жаль виконується вона дуже повільно!

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік
Того ж місяця провела роботу по вулиці Солонці по відлову та стерилізації собак, так як утворилася зграя в кінці вулиці і важко було проходити повз завод «Продтовари» та БАМ. Собаки стали нападати на дітей, батьки почали скаржитися на зграю собак . Потрібно було терміново вирішувати проблему, бо по кількості їх вже було 12 дорослих собак та 6 цуценят. В співпраці з жіночками Оксаною Шевченко та Лідою Міщенко ми відловили та відправили на стерелізацію 4 собаки . Доглядала після операції їх вже сама, у себе вдома. Одну з собак Пальму забрав пенсіонер. Працівники ВУКГ виготовили для Пальми будку, яку ми передали Андрію Феофановичу. Іншу будку ми залишили для цуценят на території БАМу. 2 цуценят розібрали люди. Залишилася 1 дівчинка, інші загинули. Але на сьогоднішгій день не стерилізовано службою ВУКГ ще троє собак і зараз знову надходять скарги на зграї та гавкіт.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Але найбільшою проблемою лютого було неможливість пройти по вулиці через танення снігу. На ній утворилася величезна калюжа. Дякуємо, що працівники ВУКГ відгукнулися і викачали воду.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

За зверненнями громадян подавала відповідні звернення до міської ради з приводу багатьох питань . Всього за рік мною направлено 25 звернень .
Депутатське звернення № 188 /02«15 » лютого 2019 р. Голові Переяслав- Хмельницької міської ради Костіну Т.В.
Прошу надати мені інформацію про направлення документів по капітальному ремонту вулиці Солонці в Департамент регіонального розвитку у виробничо технічний відділ вашого звернення, а саме його копію та відповідь від Департаменту з вказаною сумою у відсотках фінансування капітального ремонту вул. Солонці в 2019 р.з відповідним рішенням області.
Відповідь від 07.03.19 : 31.10.2018 р. подали 1 примірник документів та проектно-кошторисну документацію до КОДА. Відповіді про включення в перелік заходів на 2019 рік немає. Зауважень щодо невідповідності поданих документів не було.
Після моєї поїздки в Департамент регіонального розвитку виявилося , що подані документи розкомплектовані і відсутній один том проектно-кошторисної документації капітального ремонту вул. Солонці. Також від міської ради не надійшло листа з мокрою печаткою на підтвердження листа- подання . А відтак всі проекти вважаються не поданими до кінця.
№ 189 /02«15 » лютого 2019 р. Голові Переяслав- Хмельницької міської ради Костіну Т.В.
Прошу надати мені інформацію по виконаних зверненнях, з якими зверталися жителі округу №15 на громадських слуханнях, на звіті міського голови з 2015 по 2019 рік, лютий місяць у вигляді таблиці по роках (5 таблиць )
Результат: надано повну відповідь в таблицях. Я зробила аналіз та виділила проблеми, які повторюються людьми на слуханнях з року в рік , але вони не вирішені й досі.
№ 190 /02 «15 » лютого 2019 р. Голові Переяслав- Хмельницької міської ради Костіну Т.В.
Прошу надати мені повні розрахунки по складових послуги: вивезення твердих по бутових відходів для населення та організацій , послуги по вивезенню рідких нечистот для населення та організацій, з вказанням місця їх вивозу , кілометражу та всіх складових , що входять в вартість даних послуг.
Результат: По рідких нечистотах розрахунки подали, а по твердих так і не додали. Навіть, вписану в додатки , копію звернення ТОВ  “Переяслав Буд” від 31.01.2019 р. щодо коригування тарифів теж не додали.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

А тим часом сміття  на  мікрорайоні Солонці   та й у сусідніх мікрорайонах забирають не вчасно. Собаки все розтягують і надходять нові й нові скарги від жителів мікрорайону  . Наголошую , що є служби , які повинні надавати якісну послугу і отримують за це кошти , тому не бачити цю проблему ніяк не можна , треба вживати діючих заходів , щоб у місті стало чисто. А не купи  сміття під кожною четвертою електроопорою.

 №  191-1 /02 «15 » лютого 2019 р.      Начальнику комунального підприємства   «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства»  Коркачу В.А.

 1. Прошу надати мені інформацію по всіх виготовлених за договорами ВУКГ проектно- кошторисних документаціях , які не були реалізовані до лютого 2019 року. Надати списком з назвою та датою виготовлення і сумою

Відповідь: Вказали на  15 об’єктів , які не були реалізовані станом на 28.02.2019р на суму 16 296 890 грн. Найдавніший   нереалізований проект 2016 року- кап.ремонт водопровідних мереж по вул. Ціолковського

Таке ж звернення направила і до міської ради.

№  191 /02    «15 » лютого 2019р.   Голові Переяслав- Хмельницької  міської ради Костіну Т.В.      1.Прошу надати мені інформацію по всіх виготовлених проектно- кошторисних документаціях , які не були реалізовані до лютого 2019 року. Надати списком з назвою та датою виготовлення в Переяслав- Хм міській раді і були профінансовані 

2.Прошу надати мені список діючих програм та відповідальних за їх виконання станом на лютий 2019р.

 Відповідь :    Вказали на  11 об’єктів , які не були реалізовані станом на 28.02.2019р. Діючих програм вказали лише 5. Як бачимо, по розбіжності у кількості нереалізованих проектів, міська рада не знає  , що їх 15 , а не 11!

 Особисто їздила на прийом до  Північного офісу Державної аудиторської служби м. Києва  18 лютого 2019 р. по питанню виконання рішення сесії ради , щодо проведення  планової аудиторської перевірки діяльності органів міської ради та комунальних підприємств, адже контроль за виконанням рішення покладено на бюджетну комісію, а я – її секретар.  Написала там звернення, так як ніякого листа вхідного від міської ради на момент мого прибуття не виявилося у вхідних документах  даної служби.

№  192 /02  «18 » лютого 2019 р. Начальнику відділу документообігу  та контролю виконавської дисципліни Північного офісу  Держаудитслужби м. Києва Ганжі І.В.

    Звертаюся до Вас з проханням надати мені письмову відповідь чи отримував ваш відділ лист від Переяслав- Хм. міської ради та голови ради Костіна Т.В. № 07 -17\164\2-19 від 17.01.2019 року  « Про проведення державного фінансового аудиту цільового та ефективного використання коштів бюджету міста та комунальних ресурсів м. Переяслава- Хм.за 2016-2018 роки до 17.02.2019 року.                                      Відповідь :(через місяць)  Листа  служба отримала  18.02.2019р. по  вхідному  № 14-481-2019 . Тобто в день коли я особисто відвезла в м. Київ  до Північного офісу Держаудитслужби  рішення міської ради. Наголошую , що рішення ради  « Про проведення державного фінансового аудиту цільового та ефективного використання коштів бюджету міста та комунальних ресурсів м. Переяслава- Хм.за 2016-2018» було 20.12.2018 року , підписано 25.12.18 і не потрапило аж через 53 дні до Держаудитслужби, що є порушенням термінів виконання рішень ради. Якби я не привезла це рішення , то ,вірогідно, його б туди взагалі не направили б !

 №  193 /02«18 » лютого 2019 р.   Директору Департаменту Регіонального розвитку КОДА  Золіну С.О.                 Прошу надати мені інформацію чи подавала лист та документацію Переяслав- Хм. Міська рада з серпня 2018 року по 18 лютого 2019 року з клопотанням про капітальний ремонт вул.Солонці . Які саме документи подавала , їх перелік, чи був поданий повний пакет документів та чи передавався він на розгляд КОДА. Номер вихідного документа Переяслав- Хм .міської ради №07-16\2572\2-18 від 31.10.2018 року.

Відповіді не надійшло . Думаю писати про неповний пакет документів просто не схотіли.

Принагідно нагадую, що відповідно до п. 2 ст. 13 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” надання відповіді на депутатське звернення є обов’язком посадовців та керівників підприємств, ухилення від  виконання якого тягне за собою відповідальність.                                    

  №  199 /02 «15 » березня  2019 р.  Начальнику комунального підприємства   «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства»  Коркачу В.А.

Звертаюсь до Вас  в зв’язку з неодноразовим зверненням на ім’я міського голови Костіна Т.В. наших жителів з вулиці Січових Стрільців , Тепличної провул. Коцюбинського та вул.Чехова по питанню висипки даних вулиць. Прошу задовольнити звернення громадян в 2019 році,  так як 4 роки лише обіцяють провести висипку даних вулиць. На моє депутатське звернення була відповідь , що черги немає по висипці вулиць, а роботи проводяться по написаних зверненнях.

Відповіді не надійшло .

    №  200 /03 «15 » березня  2019 р.    Начальнику комунального підприємства     «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства»         Коркачу В.А.

Звертаюся до Вас з причини відсутності вуличного освітлення вул. Дощової , Січових Стрільців, 40- річчя Визволення Переяславщини, Зоряна та Новорічна вже більше 20 років. Міський голова особисто просив майстра « Міськсвітла» Черненького М.І. про проведення вуличного освітлення ще в 2018 році в жовтні місяці. Мої депутатські звернення теж надходили з цього приводу з 2015 по 2019 роки. Прошу Вас вжити негайних заходів щодо вирішення даної проблеми.

Відповідь: Працівниками «Міськсвітло» було проведено обстеження зазначених вулиць та встановлено , що на даних вулицях відсутні мережі вуличного освітлення . Для монтажу мереж вуличного освітлення необхідно виготовити технічні умови, проект та виконати монтаж вуличного освітлення. Кошти на дані роботи не заплановані міською радою на 2019 рік.

   Зауважу, що світло відсутнє більше 20 років, всі вказані вище роботи повинно виконувати ВУКГ як розпорядник коштів  та ще й  подавати вчасно на наступний рік свої потреби у фінансуванні на наступний бюджетний рік. Депутат не виконує цих робіт , він передає звернення та потреби у комфортному проживанні жителів міста. А розв’язують  всі проблеми містян  виконавчі органи міської ради!

№  203 /03 «26 » березня 2019 р.     Голові Переяслав- Хмельниць міської ради Костіну Т.В.
  Прошу надати перелік заходів , які забезпечать виконання програми по енергозбереженню в питання встановлення вуличного освітлення на вказаних у програмі на 2019 рік вулицях міста. Так як в цю програму ввійшли вулиці з закріпленого за мною мікрорайону  і по цей  день не виконано ні проектно- кошторисної документації  на встановлення вуличного освітлення і не винесено рішень на сесію по заходах шодо реалізації програми по енергоефективності в 2019 році саме по вуличному освітленню. Рішення приймалося по виготовленню проектно- кошторисної документації в 2017 році вул. Ярмаркова від буд.№101 , вул. 40- річчя Визволення Переяславщини, вул. Теплична та провул. Тепличний, вул. Радгоспна ( зараз Січових Стрільців), вул. Зоряна.

Відповідь: Виконавчий комітет повідомляє,що в зв’язку з обмеженим фінансуванням  проектно-кошторисна документація не розроблялась по освітленню вулиць , включених в дану програму,  бо вже розроблено значну кількість проектів по іншим програмам , які потребують першочергової реалізації. Після їх виконання буде розглядатися питання виділення коштів на реконструкцію мереж вуличного освітлення на 2017-2020 р.

Але ж уже 2020 рік !!!

 №  205 /03  «26 » березня 2019   Голові Переяслав- Хмельницької  міської ради Костіну Т.В

 Звертаюся до Вас з проханням оголосити конкурс на маршрут №4 по перевезенню пасажирів , який був розроблений ще в 2017 році, так як на громадських слуханнях за 2018 рік вже втретє мешканці мікрорайону « Солонці»  жалілися на обмеження в пасажироперевезенні лише в ранній та вечірній час. Даний маршрут охоплює місто від вул.. Ярмаркової через центр міста і до р. Дніпро та являється актуальним в даний час та вирішує проблему перевезення жителів мікрорайону до міських  виконавчих органів, комунальних служб, аптек та освітніх закладів.

 Відповідь: З метою вивчення цього питання найближчим часом будуть проведені робочі зустрічі з перевізниками, результати проведеної роботи та прийняте рішення Вас буде повідомлено додатково.

 №  209 /04   «05 » квітня 2019 р.    Начальнику комунального підприємства  «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління   комунального господарства»  Коркачу В.А.

   Звертаюся до Вас з приводу  надання інформації по підписаному договору та проведеними роботами на капітальний  ремонт частини тротуару по вул. Богдана Хмельницького в межах Борисоглібської площі та автовокзалу ( парна сторона), а саме:

 • Копію договору;
 • Копію актів виконаних робіт ;
 • Копію проплат з  вказаною сумою за виконані роботи;
 • Пояснення про припинення робіт в 2019р.
 • Чи були письмові зауваження у замовника до виконавця робіт? Якщо так, то надати  їх копії.
 • Копію документу по розірванню договору , причини.

Відповідь: Пакет документів  мені  було надано, але щодо  письмових зауважень до виконавця не вказано.

№  210/04 «26 » березня 2019 р.          Начальнику комунального підприємства     «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства»  Коркачу В.А.             Звертаюся до Вас з приводу не надання мені відповіді на мої звернення № 152 \08 від 15.09.18 р. та №165\10 від 23.10.18.р. так як в них йшлося про внесення в програму на фінансування на 2019 рік встановлення мереж вуличного освітлення вулиць 40-річчя Визволення Переяславщини, Дощової, Ярмаркової від130 номера , а в останній вашій відповіді на звернення № 200\03 від 15.03. 19 р. ви вказуєте , що вул..Дощова, Січовиїх Стрільців , 40- річчя Визволення , Зоряна та Новорічна відсутні мережі вуличного освітлення, по яких я вже писала звернення. Якщо Ви не надаєте відповіді і не вносите в програми по депутатському зверненню дані вулиці на 2019 рік, то це Ваше недопрацювання. На даний час діє програма « Енергоефективності на 2019 рік» , де  вже занесені  дані вулиці, тому прошу вжити заходи по виготовленню проектно- кошторисної документації на освітлення, внесених в програму вулиць.

Відповіді не надійшло .

№  213 /04 «16 » квітня 2019 р.  Начальнику комунального підприємства  «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління   комунального господарства» Коркачу В.А.

 Звертаюся до Вас з проханням надати мені інформацію по виконаних роботах по вуличному освітленню:  заміна світильників, заміна ламп, кабелю, опор по-вулично з періоду передачі до КП ВУКГ м. Переяслав- Хм. Даного підрозділу від ВУЖКГ до березня  квітня включно 2019 року у формі таблиці

Відповідь дано з запізненням у 2 місяці.

№  215 /04 «06 » квітня 2019 р.     Голові Переяслав- Хмельницької  міської ради Костіну Т.В.

Доповідаю Вам про невчасне надання та відсутність відповіді на депутатське звернення подані мною 15 лютого 2019 р. № 191\02 та №201\03. Прошу негайно надати мені відповіді і пояснити причини затримки.

Відповіді надали 15.05.2019р. та було вказано начальнику відділу капітального будівництва на низьку виконавчу дисципліну .

№  216 /04«26 » квітня 2019 р.     Голові Переяслав- Хмельницької  міської ради Костіну Т.В.

Прошу надати відповіді на висновки та пропозиції комісії з питань соціально- економічного розвитку від 20.11.2018  за пунктами 6,7,8,9 і подати письмове пояснення чому посадовці не виконали висновки та пропозиції депутатської постійної комісії, які заходи впливу та покарання за таке не виконання ви застосували до них.

    Витяг з висновків та пропозицій комісія з питань  соціально-економічного розвитку, інвестицій, цін, тарифів, житлово-комунальних відносин, транспорту, екології, благоустрою, підтримки підприємництва та охорони культурної спадщини    від  20.11 .2018

 1. КП Переяслав- Хм. ВУКГ поставити на облік б\у матеріали, а саме: плити з Борисоглібської площі, плити з постаменту до пам’ятника Леніна, бордюри з вул.. Шкільної, вул.Фабричної, провівши їх оцінку, та підготувати всі документи , щодо подальшого використання даних матеріалів. Всі документи представити комісії на грудневе засідання.
 2. Начальнику управління економіки Переяслав-Хмельницької міської ради Устич Н.М. подати звіт про виконання рекомендацій акту перевірки діяльності ВУКГ міською радою до сесії 29.11.2018р. та доповісти про фінансовий стан підприємства .
 3. Начальнику управління Устич Н.М., відповідно до статті 371Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 341Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990, розробити план занесення в державний реєстр  речових прав на нерухоме майно міста Переяслава- Хмельницького.  Провести моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з дати набрання чинності цим наказом у термін до  15 грудня 2018 року. Подати список вже зареєстрованого з 2013 року майна міста   разом з розробленим планом занесення в державний реєстр  речових прав на нерухоме майно міста на грудневе засідання комісії. .
 4. Начальнику управління Устич Н.М. до сесії 29.11.2018 р. подати розрахунки заміни на енергозберігаючі світильники по вулицях міста ( в середньому 10 вулиць ) як: 1) поетапний проект за кошти міського бюджету 2) за кошти ДФРР , 3) за кошти НЕФКО.

Відповідь надали  13.05.2019 року   окрім пункту 6 « Про поставлення на облік плит , знятих на Борисоглібській площі , б\у  бордюр , плит з постаменту пам’ятника Леніна», про це нічого взагалі не сказано і не виконано! Заходи впливу та покарання міським головою не застосовані.

№  217 /04«26 » квітня 2019 р.     Голові Переяслав- Хмельницької  міської ради Костіну Т.В.    Прошу надати мені акти обстеження доріг, по яких в цьому році ви спланували поточний  ремонт та висипку щебенем та асфальтною крошкою. Пояснити чому по зверненнях громадян мікрорайону « Солонці» та моїх депутацьких зверненнях  не ввійшло жодної вулиці

Відповідь: На основі звернень громадян та депутатів міський голова видав розпорядження від17.04.19 «Про затвердженню плану заходів по утриманню доріг».(  висипки 26 вулиць з використанням 1268 тонн щебеневої суміші ) Дороги були обстежені працівниками управління КБ та ЖКГ. На жаль із-за обмежного фінансування всі пропозиції по проведенню висипки та грейдерування доріг міста не можливо виконати за один рік. Інші пропозиції будуть враховані на 2020-2022 роки.

  Але ж я подала звернення ще 15 березня, а розпорядження голови було 17 квітня!  і люди подавали на громадських слуханнях  у лютому місяці міському голові звернення по висипці вул. Дощової, Січових Стрільців, Тепличної ,провул. Коцюбинського та вул.Чехова. Чому міський голова проігнорував ці звернення? Пізніше , коли надрукували список висипки вулиць, я пішла на особисту розмову до Костіна Т.В., він  сказав керуючій справами виконкому прослідкувати , щоб внесли перелічені мною вулиці. Але і в другому  виправленому  та збільшеному писку на висипку вулиць  мікрорайону Солонці не виявилося! Потім  разом з групою жителів вул. Січових Стрільців  я ходила на прийом до керівника ВУКГ , до першого заступника міського голови, який пообіцяв після першої хвилі висипки вулиць внесе вказані вулиці , але знову нічого не виконали !

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рікДепутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

23 квітня  разом з учнями 11 класу  та  їх вчителями  організувала суботник по висадженню дерев та прибиранню навколо третього кар’єру. Висадили 20 саджанців, забили і підвязали їх кілочками, прибрали клумбу, підфарбували  дитячий майданчик.

 

 

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

23 травня відбулося навчання в м. Ірпінь по співпраці  місцевого самоврядування з молодіжними організаціями. Місце проведення – новобудова для пластунів з чудовими  організаторами та  обладнанням. Вражає як мерія дбає про розвиток молодіжного руху і організували проведення цього Міжнародного форуму на високому рівні.  Тут були представники молодіжних організацій з Литви , Шотландії , Румуніїї та з усієї України.  Обмінювалися досвідом по створенню молодіжних центрів та плануванню  їх роботи

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рікЗ третього до восьмого травня  всією родиною  брала участь у суботнику, який проводив НІЕЗ “Переяслав” на Меморіалі Слави. Відчищали від іржі та фарбували військову техніку періоду  Великої Вітчизняної війни. Дуже хотілося , щоб техніка залишилася в місті і виглядала достойно,  тому працювали старанно

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Щодо капітального ремонту вул. Солонці

Навесні 2019 році  Переяслав- Хмельницьким КП ВУКГ  було проведено тендер , початок  аукціону був  02.05.2019 і завершено 22.05.2019 р.   

 6 та 7 червня  було  проведено  зустрічі з керівником ВУКГ і обговорила  проведення ремонту по вул. Солонці. Приїздили переможці конкурсу ТОВ « Автобанн»   і вказали на помилки в розрахунках  Черкаської фірми у графічних матеріалах саме  по  розмітках висот нахилу дороги , що вода збиратиметься по центру вулиці й надалі і не побіжить в кінець вулиці. Було запропоновано свій варіант вирішення проблеми без встановлення лотків  . Робоча  група поїхала    до Черкас . Я  не поїхала  , але попросила Шинкаря Ю.С. ,  щоб  він був відповідальним і щоб  все ж  таки в відвели воду і заасфальтували дорогу.  Проектанти в Черкасах  дійсно визнали помилку і запропонували виправити ,  але депутат  Юрій  Шинкар сказав , що не потрібно і  нехай залишається так як є.

 Відбулася процедура щодо зупинення і відмінення тендеру 18.06.2019р.  ТОВ « Автобанн»   попередили про повернення суми , яку було передплачено за договором.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

29.06 взяла участь в суботнику «Екосубота», де жителі міста прибирали територію  від парку  ім. Г. Сікорського до мосту біла ресторану « Діброва». Навіть по річці чоловіки збирали сміття на човні. Деякі працювали навіть цілими  родинами  з дітьми . Ми теж з чоловіком були удвох.

3 липня разом з ініціативними громадянами міста започаткували акцію «10 хороших справ для мого міста»: першою дією стало висадження біля пам’ятнику воїнам АТО хости та близько  40 цибулин жовтих лілій , які я виростила в себе вдома. Серед них був і учасник АТО Коржик Валерій.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рікДепутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

 А вже 12 липня ми працювали на клумбах центральної площі міста і це була друга хороша справа. Ми висадили 60 саджанців троянд, подарованих місту депутатом А.Скороход . Величезна подяка викладачам ліцею-інтернату “Патріот”,які придбали та висадили хосту біля пам’ятника в центрі міста! Дякуємо жителям міста,які з великим задоволенням садили троянди, носили воду , копали !  Щоб наше місто стало красивим, треба кожному прикласти зусиль!

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рікДепутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Третьою хорошою справою нами було вирішено допомогти працівникам міського стадіону у фарбуванні лав.  Два дні працювали всі бажаючі  містяни. 17 та 18 липня на стадіоні кипіла робота. В результаті лави заграли свіжими яскравими кольорами.

 Четвертою справою стала акція « Полий квіти для міста» , яку я організувала 4 серпня 2019року . В ній ми заохочували всіх дітей, які гуляли на центральній площі поливати клумби. Робили це тому,  що побачили як  діти йдуть і затоптують клумбу, щоб посидіти на пам’ятнику « Возз’єднання». Кидають обгортки з цукерок та жуйок, підлітки залишають пляшки з напоїв та пачки цигарок. Катаються на велосипедах по пам’ятнику! Спостерігати  як не бережуть красу, створену  руками жителів міста, просто гнітюче і образливо , то ж такою акцією ми старалися виховувати бережливе ставлення і вкладати розуміння в молоді голови , що потрібно приділяти трохи власної праці в  благоустрій рідноого міста.

Звичайно хотілося,  щоб за всім цим спостерігали інспектори Благоустрою. Щоб у місті запрацювала система штрафів за ходіння по клумбах , катання по пам’ятниках, наругу, порушення правил Благоустрою міста. А виручені кошти йшли на утримання порядку та озеленення. Думаю , що з  уже введеними  новими двома  посадами інспекторів благоустрою   у відділ капітального будівництва це буде вирішено.

Так як ремонт вул. Солонці зупинився.  Кошти повернути ТОВ « Автобан»   не може , так як не має повної суми для повернення , бо кошти, з його пояснень,  були направленні не передплату асфальтобетону та щебеневої суміші згідно п. 10.1 розділу 10 договору № 85/19 від 22.05.2019р. і  він пише 2 листи та просить начальника ВУКГ  дозволити йому виконати на суму авансу роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Солонці або іншого об’єкту у нашому місті  на вибір замовника. Я  зрозуміла  , що треба шукати вихід з ситуації , що склалася. Їду в м. Київ  до Держаудитслужби Північного офісу з проханням пояснення подальших процедур. Дзвонила в Департамент регулювання публічних закупівель.  Отримую відповідь , що питання всі вирішуються на місці саме тендерною комісією ВУКГ і керівництвом ВУКГ.  Пишу  письмові звернення на сайтах держслужб та міністерств.

№  227 /08   «22 » серпня 2019 р.  Начальнику Північного офісу Держаудитслужби Карабанову Олександру Вікторовичу

 Звертаюся до Вас з приводу ситуації ,що склалася по капітальному ремонту вул. Солонці в м. Переяславі- Хмельницькому в закріпленому за мною округу № 15   Навесні у 2019 році  Переяслав- Хмельницьким КП ВУКГ  було проведено тендер : аукціон 02.05.2019 і завершено 22.05.2019 р. та визнано переможця ТОВ « Автобанн». Всі терміни оскарження були витримані, підписаний договір з переможцем і перераховано близько 1 млн. грн. коштів за договором ( копії скріншотів додаються).     На даний момент роботи призупинені вже місяць. Кошти повернути ТОВ « Автобанн  »   не може , так як не має повної суми для повернення  , бо кошти були направленні не передплату асфальтобетону та щебеневої суміші згідно п. 10.1 розділу 10 договору № 85/19 від 22.05.2019р. , про це керівництво ТОВ пише в 2 листах до керівника ВУКГ і просить начальника ВУКГ  дозволити йому виконати на суму авансу роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Солонці або іншого об’єкту на вибір замовника.

 Прошу пояснити:

 1. Чи може міська рада прийняти рішення на погашення заборгованості ТОВ « АВТОБАНН» шляхом проведення робіт по даному об’єкту через сесію міської ради?
 2. Чи може КП ВУКГ провести тендер на остаток суми близько  2млн 500тис грн. по виконанню капітального ремонту  вулиці Солонці ?

№  230 /08  «22 » серпня 2019 р.        Начальнику комунального підприємства      «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління  комунального господарства» Гриценку А.

 Звертаюся до Вас від свого імені та за численними зверненнями жителів вулиці Солонці та закріпленого за мною  мікрорайону з приводу проведення тендерної процедури на виконання  капітального ремонту вул. Солонці.

   Після того , як я звернулася до Держаудитслужби Північного офісу з проханням пояснення подальших процедур щодо зупиненого і відміненого тендеру 18.06.2019р. та розірвання договору з ТОВ « Автобанн», мені було дане пояснення , що є можливим проведення тендеру на залишок суми , яка залишилася після попередньої  оплати  переможцю відміненого тендеру  ТОВ « Автобанн».

   Тендер проводиться, виходячи з  виставлених технічних завдань на суму залишку.

Прошу Вас  негайно розпочати процедуру проведення тендеру у КП ВУКГ по капітальному ремонту вул. Солонці так як є факт неефективного використання коштів і затягування проведення  процедури тендеру з 18 червня 2019 року  і по сьогоднішню дату.

 22 серпня,  вже 2 місяці як керівництво ВУКГ не оголошувало конкурс на ремонт вул. Солонці  на  залишок суми  від тендеру 2578848 грн. Затягування проведення  процедури тендеру  триває з 18 червня 2019 року  і по  22.08.2019. Чекають рішення сесії , де  хочуть перерозподілити кошти  на інші об’єкти.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Відповідь  на моє звернення №  230 /08  «22 » серпня 2019 р надійшла уже після   серпневої сесії 06.09.19 року , коли кошти вже були зняті з кап. ремонту Солонців. Написали , що були зауваження від Держаудитслужби щодо порушення законодавства у сфері публічних закупівель.18 червня дотроково розірвали договір з ТОВ « Автобан». Зобов’язали повернути кошти на рахунок замовника спочатку до 18 липня , потім до 31 липня. Вжили заходів щодо досудового врегулювання спорів , написали листи , потім звернулися до прокуратури щодо здійснення представництва у суді інтересів ВУКГ. Так як є питання до самого проекту та його правильності та відповідності технічним вимогам, то може в подальшому мати місце проведення його коригування.

 

№  231 /08 «23 » серпня 2019 р Голові  Київської обласної державно  адміністрації   Бно-Айріяну М.К

 Звертаюся до Вас від свого імені та за численними зверненнями жителів вулиці Солонці та закріпленого за мною  мікрорайону з приводу проведення тендерної процедури на виконання  капітального ремонту вул. Солонці бо вже 2 місяці є залишок  коштів , а тендер не проводиться.

  З приводу ситуації , що склалася по капітальному ремонту вул. Солонці в м. Переяславі- Хмельницькому в закріпленому за мною округу № 15   Навесні у 2019 році  Переяслав- Хмельницьким КП ВУКГ  було проведено тендер : аукціон 02.05.2019 і завершено 22.05.2019 р. та визнано переможця ТОВ « Автобанн». Всі терміни оскарження були витримані, підписаний договір з переможцем і перераховано близько 1 млн. грн. коштів за договором ( копії скріншотів додаються).

ереяслав-Хмельницьке ВУКГ
(05473594)
ТОВ “АВТОБАНН”
(33003362)
0217461;3210;попередня оплата за кап/рем. вул.Солонцi;з/о рах.№2 вiд 05.06.19р;дог.№85/19 вiд 22.05.19;в т.ч.ПДВ-153674,40грн.07.06.2019922 046.40
U

22.05.2019 уклали договір з ТОВ « Автобанн» , кошти перерахували 07.06.2019, і потім виконавець перерахував кошти на закупівлю матеріалів для капітального ремонту дороги, про що він пише в листах до керівника КП ВУКГ Гриценка А.М.  вихідна № 557 від 08.08.2019 р. та № 574 від 15.08.2019р.( листи додаються). Північний офіс Держаудитслужби  від 13.06.2019  № 26-13-14-14\5145-2019  надіслав лист КП ВУКГ про те, що вони провели моніторинг закупівлі за номером ID; UA-2019-04-12-002505-а , в якому просить усунути порушення законодавства у сфері публічних закупівель , викладених у висновку , на протязі 5 днів. Щоб усунути всі помилки КП ВУКГ розірвало договір з переможцем 18.06.2019 р. То ж бачимо , що кошти вже були використані ТОВ « Автобанн»  і освоювалися протягом 7 днів. А з моменту підписання договору з 22.05.2019 до моменту розірвання договору,  з вищевказаних причин , 18.06.2019 ТОВ « Автобанн» вже ,як Підрядник, виконував певні роботи з капітального ремонту вул. Солонці. м. Переяслава- Хм

На даний момент роботи призупинені вже місяць. Кошти повернути ТОВ « Автобанн  »   не може , так як не має повної суми для повернення  , бо кошти були направленні не передплату асфальтобетону та щебеневої суміші згідно п. 10.1 розділу 10 договору № 85/19 від 22.05.2019р. , про це керівництво ТОВ пише в 2 листах до керівника ВУКГ і просить начальника ВУКГ  дозволити йому виконати на суму авансу роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Солонці або іншого об’єкту на вибір замовника.

 Після того , як я звернулася до Держаудитслужби Північного офісу з проханням роз’яснення подальших процедур щодо зупиненого і відміненого тендеру 18.06.2019р. та розірвання договору з ТОВ « Автобанн», мені було дане пояснення , що є можливим проведення тендеру на залишок суми , яка залишилася після попередньої  оплати  переможцю відміненого тендеру  ТОВ « Автобанн» це 2,5 млн грн. і спитали чому й досі цього не зробив Замовник КП Переяслав- Хмельницьке ВУКГ!  Тендер проводиться, виходячи з  виставлених технічних завдань на суму залишку.

22 серпня  жителі мікрорайону звернулися до керівника КП ВУКГ Гриценка А,М, зі зверненням провести тендер, була зустріч і з міським головою , але відповіді позитивної про проведення тендеру не було отримано. Переносити ремонт на наступний рік – означає корегування проекту, проходження експертизи і сума з 4 млн.грн. може зрости на 6 млн.грн.   також я просила  негайно розпочати процедуру проведення тендеру у КП ВУКГ по капітальному ремонту вул.Солонці. так як є факт неефективного використання коштів вже понад 2 місяці і затягування проведення  процедури тендеру з 18 червня 2019 року  і по сьогоднішню дату 23.08.2019 адже скоро кінець року   у своєму депутатському зверненні.( копія додається) Жителі мікрорайону чекають ремонту з 2008 року ! Минулого року у вересні місяці забрали кошти з капітального ремонту вулиці і цього року на 29.08.2019 р. знову в проектах рішення сесії пишеться про перерозподіл коштів з вул.Солонці на інші об’єкти.  Громада вкрай обурена таким неефективним використанням коштів та перенесенням робіт . що призведе знову до удорожчання проекту у самих робіт.

 Надсилалося  09.08.2019 р. колективне звернення і до КОДА ( копія додається), але відповіді поки що не отримали.Просимо Вас посприяти у проведенню тендерних процедур на виконання  капітального ремонту вул. Солонці у м. Переяславі-  Хмельницькому.

Відповідь: обласна адміністрація не втручається в проведенні процедур закупівель , які проводять комінальні підприємства.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

 Мною було написано, зібрано багато підписів жителів міста і підготовлено презентацію 2 проектів на громадський бюджет : « Добре кіно під зорями» та «Спортивно- ігровий комплекс мікрорайон  Тепличний». Перемогу здобув проект: « Добре кіно під зорями» і  у 2019 році  відділ культури  міської ради  закупив комплект для безкоштовного показу фільмів на відкритому повітрі   для всіх жителів міста по всіх його мікрорайонах. І ось в День Незалежності України 24 серпня ми з Марією Барабаш («ДжемТолока») запустили цей проект в життя. Вперше жителі міста побачили фільм на якісній апаратурі , з прекрасним звуком та з великим екраном біля НЦК «Зустріч»

29 серпня відбулася сесія міської ради, на якій було знято кошти з капітального ремонту  вул.Солонці і перерозподілено на інші об’єкти міста. Нагадаю , що у 2018 році гроші забрали  з кап. ремонту вул. Солонці у вересні на ремонт каналізації по вул. Мазепи та ремонт  вул. Поліської , а у 2019 році ще раніше забирають кошти вже у серпні!

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рікДепутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

До свята 1 Вересня підготувала подарунок для школярів ЗОШ№3. Провели перегляд фільму в рамках проекту « Добре кіно під зорями»

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

 17 вересня написала петицію на порталі ВР України  про повернення наглядової функції прокуратури  за прийняттям законних рішень міських, районних та обласних рад.

Назва петиції: Повернення наглядової функції прокуратурі за прийняттям законних рішень міських , районних та обласних рад.

Текст петиції:

Органи прокуратури здійснюють наглядові функції за додержанням і застосуванням законів лише відносно  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування( міських, районних та обласних рад) при прийнятті, виданні правових актів
Вважати першочерговим обов’язком прокуратури своєчасне виявлення та опротестування незаконних нормативно-правових актів та рішень рад , оскільки їх дія одночасно поширюється на широке коло осіб.   Визнати за доцільне здійснювати такі перевірки не рідше одного разу на місяць.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

21 вересня зробили  п’яту хорошу справу для містян з тими ж самими активістами. Відвідали  пенсіонерів в геріатричному відділені Переяслав – Хмельницького центру пенсіонерів та інвалідів , привітали їх з Днем міста та принесли солодкі подарунки для святкування.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

 4 вересня була у складі робочої групи, яка їздила у м. Київ  стосовно передачі Комунального підприємства Київської обласної ради  «Переяслав-Хмельницьктепломережа» в комунальну власність міста Преяслава-Хмельницького . Обговорення було гострим адже на той час заборгованість  по тепломережі становила 59 201,6 тис. грн. Писала з цього приводу звернення до депутата Верховної Ради.

 №    236/09    від «21» вересня 2019р  Депутату Верховної Ради    України  Скороход А.С. Звернення. Доводимо до Вашого відома інформацію стосовно передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області в комунальну власність територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького цілісного майнового комплексу комунального підприємства Київської обласної ради  «Переяслав-Хмельницьктепломережа».

Керівництво міста неодноразово зверталось до Голови Київської обласної ради (14.11.2014, 05.05.2015, 14.03.2016), до Голови Київської обласної державної адміністрації (14.11.2014, 05.05.2015) стосовно передачі Комунального підприємства Київської обласної ради  «Переяслав-Хмельницьктепломережа» в комунальну власність міста Преяслава-Хмельницького, коли заборгованостей ще не було , проте, подання та звернення міської ради на розгляд сесії Київської обласної ради не виносились.

Станом на 01.08.2019 року кредиторська заборгованість  по КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» становила 59 201,6 тис. грн., в тому числі заборгованість за газ –   58 874,0 тис. грн. , в тому числі не підтверджена актами НАК «Нафтогаз України» – 24 426,3 тис. грн.  Просимо Вашого сприяння у забезпеченні подальшого  рентабельного функціонування на 2019-2020 опалювальний період КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» для задоволення потреб населення та юридичних осіб (у тому числі бюджетних організацій) міста Переяслава-Хмельницького та села Циблі (Циблівська ОТГ) у тепловій енергії та вирішенні питання погашення всіх  боргів,  включаючи  списання не підтвердженої актами НАК «Нафтогаз України»  заборгованості підприємства за спожитий газ у розмірі 22 716,5 тис. грн.

 Відповідь :   Депутат провела зустріч з керівником по КП КОР «Переяслав-Хмельницька тепломережа» , пообіцяла сприяти у вирішенні проблеми.

  №    240/09    від «24» вересня 2019р. Депутату Верховної Ради  України  Скороход А.С. Звернення. В зв’язку з погіршенням екологічного стану центральної  річки Альта у місті Переяславі- Хмельницькому , її замулення та висихання просимо  вашої допомоги у вирішенні питання будівництва шлюзу на р. Альта в районі вул. Богдана  Хмельницького та Ковальської  з метою підйому водного рівня річки на 1 метр для збереження існуючої екосистеми та будівництва  госпфекальної  каналізації D=600 з центральної частини міста.

Жовтень теж був плідним: я  провела тижневий суботник ,написала  2 проекти на громадський бюджет 2020 року, зібрала всі необхідні документи та підписи та подала в міську раду.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

На допомогу нам прийшла техніка  з ВУКГ , за що ми дуже вдячні керівництву підприємства .

Також разом з групою жителів вул. Ярмаркової 74 ходили на прийом до двох народних депутатів  з колективним зверненням.

№    244/10    від «21» жовтня 2019р.     Колективне звернення  Депутату Верховної Ради   України Скороход А.К. та аналогічне колективне  звернення було    245/10    від «23» жовтня 2019р.    Депутату Верховної Ради    України Буніну С.В.

  Колективне  звернення

 Ми , жителі міста Переяслава- Хмельницького , звертаємося до Вас з проханням допомогти нам у отриманні під нашим власним майном, а саме нашими будинками, в яких ми проживаємо,  земельних ділянок як це передбачено Законодавством України.

Наші звернення до міської влади та до районної влади залишаються безрезультатними . Ми й досі не можемо використати свого права на отримання земельних ділянок. Прописка у нас у всіх  у місті Переяславі- Хмельницькому і на голосування нас запрошують кожного року , ми голосуємо на міських дільницях. А от визнати , що будинки , в яких ми приписані знаходяться в межах міста й досі не можуть. У відповідях на наші звернення нас інформують , що  земля з нашими будинками є за межами міста і за межами с. Гайшин. Отже нам ніхто не видає земельних ділянок.     На сьогодні йде формування громад у Переяслав- Хмельницькому районі.  Село Гайшин межує з  містом . Між ним та містом є резервні землі   і ми вважаємо, що  наше рішення є вирішальним  де ми хочемо   проживати. Ми вирішили , що в місті Переяславі- Хмельницькому , де ми і проживаємо по вул. Ярмарковій, 74. !  Просимо в 2020 році при остаточному формуванні громад збільшити межі м. Переяслава- Хмельницького і включити територію колишнього радгоспу « Переяславський» повністю!   Адже новобудови вже розрослися до окраїн міста  , а населення міста має більше 2тис. осіб на черзі на виділення  земельних ділянок  під житлове будівництво. Таке рішення приймає лише Верховна Рада України.  Нажаль міський голова Костін Т.В. не спішить подавати клопотання до Верховної Ради про збільшення меж , бо це вимагає великих коштів. Але як тоді він збирається вирішити це питання у відповідях на наші звернення не пише ( відповіді додаються)

 Дії  ж  голови Гайшинської  сільської ради Тура  Олександра Григоровича, який незаконно видає рішення про виділення земельної ділянки  за межами його села Золотоверхій Наталії по вул. Ярмаркова 74 у м. Переяславі-Хм.  вважаємо незаконними і просимо притягнути його до адміністративної відповідальності. Через це у жителів вулиці виникають щорічні конфлікти з встановленням меж та парканів , навіть з залученням правоохоронних органів.  А в селі  Гайшин –  навпаки у людей по 25-60 соток землі і паїв по 2-8 га.

 На даний час по вул. Ярмарковій, 74 в м. Переяславі- Хм.  53 родини потребують оформлення земельних ділянок.

Відповідь: почекайте об’єднання у громаду тоді районні землі ввійдуть у загальну  територію громади і вони зможуть  отримати ділянки під своїми садибами.

 Звернення №    258/12    від «18 » грудня 2019р.  щодо необхідності облаштування об’єкта благоустрою парк «Приозерний», з метою  виконання рішення Переяслав- Хмельницької міської ради  № 67-56/VI від 17.04.14р. , та надати дозвіл виконавчому комітету Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення  , земельна ділянка вказана в  генеральному плані міста по вул. Соборній  і є рекреаційною зоною.

Відповідь: Підготували рішення на сесію. Депутати підтримали дане рішення !

 В грудні  була найприємніша робота для мене це організація поїздки на Новорічне свято дітей (категорії сімей – багатодітні , сироти , сім» ї воїнів АТО) до міста Києва.

Звернення №    257/12    від «18 » грудня 2019р.                                                                                                                Прошу організувати перевезення дітей міста  в кількості 15 чоловік ( категорії сімей – багатодітні , сироти , сім» ї воїнів АТО)  на новорічне шоу  « Дід Мороз та казкова башта» , яке відбудеться 26.16.2019 року на  сцені  МЦКМ «Жовтневий палац» у м. Києві.

 Відповідь: Автобус надали. Поїздка відбулася на Новорічне шоу « Вотерленд» у м. Київ. Діти залишилися дуже задоволені.

Депутат Жанна Федорук відзвітувалася за свою роботу за минулий рік

  Я буду дуже вдячна своїм виборцям за допомогу у вирішенні проблем нашого округу.  Закликаю до співпраці наші вуличні комітети. Вірю, що ми разом попрацюємо над покращенням  благоустрою свого мікрорайону та міста. Приходьте, дзвоніть , завжди рада зустрічі та співпраці.

 Давайте берегти те, що маємо і втілювати те, про що мріємо! 

                    З повагою депутат міської ради   Жанна Федорук

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *