Демократи хочуть заслухати перекладача Трампа про приватну зустріч з Путіним

Про це вона написала у Twitter.

“Я закликаю провести слухання з перекладачем, який був присутній з боку США під час зустрічі Трампа й Путіна, аби дізнатися, що вони обговорювали в приватному порядку.

Перекладач може допомогти визначити, чим глава Білого дому поділився, або що пообіцяв президенту РФ від імені нашої країни”, – підкреслила сенатор.

Ініціативу Шахін підтримали однопартійці, передає “Укрінформ”.

Зокрема, Чак Шумер, лідер демократів у Сенаті, запропонував “негайно” провести слухання з усіма високопоставленими членами делегації, які були присутні на зустрічі Трампа й Путіна.

“Дуже важливо, щоб наші республіканські колеги приєдналися до нас, вимагаючи свідчень на слуханнях команди з питань нацбезпеки президента, яка перебувала в Гельсінкі, і ми повинні це зробити негайно”, – заявив він.

Нагадаємо, після повернення до США після зустрічі із Володимиром Путіним Трамп заявив, що насправді  погоджується із висновками американських спецслужб про ймовірне втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

За його словами, непорозуміння нібито виникло внаслідок  використання “подвійного заперечення”.

“Речення повинно було звучати “Я не бачу ніякої причини, чому б це не була б Росія”, – свого роду подвійне заперечення”, – стверджує президент США.

“Я думаю, що це, ймовірно, само собою прояснює речі. Я неодноразово говорив про дані від нашої розвідки про те, що росіяни намагалися втрутитися у наші вибори”, – зауважує Трамп.

Крім того, він додав, що “повністю довіряє нашим спецслужбам” і пообіцяв, що його адміністрація “намагатиметься  агресивно попередити спроби РФ втрутитися у майбутні середньострокові вибори в листопаді”.

Як повідомлялось, під час прес-конференції у Гельсінкі після особистої зустрічі з Путіним Трамп не став звинувачувати Росію у втручанні в президентські вибори в США у 2016 році та відмовився підтримати висновки американських спецслужб, які стверджують, що таке втручання і справді відбулося.

У 2016 році американські спецслужби дійшли до висновку, що Росія стоїть за спробами домогтися поразки Гілларі Клінтон на президентських виборах, зокрема, санкціонувавши проведення кібер-атак та кампанії із поширення фейкових новин у соціальних мережах.

Президент Росії Путін під час прес-конференції з Трампом заявив, що хотів, щоб той переміг на виборах президента США.

Однопартійці Дональда Трампа розкритикували його виступ на прес-конференції разом з  Путіним у Гельсінкі.

Виправдання президента США Дональда Трампа з приводу заяви в Гельсінкі щодо невинності Росії у втручанні в вибори 2016 року викликали критику як з боку американських демократів і республіканців, так і глузування в інтернет-спільнотах.

Колишній координатор боротьби з тероризмом в Білому домі Річард Кларк порівняв американського главу з “контрольованим майном” для президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє CNN.

“Я прийшов до висновку, що він є “контрольованим майном”. Цей термін ми використовуємо в розвідувальному співтоваристві, коли у нас є хтось в іншому уряді, хто з яких-небудь причин робить те, що ми хочемо, підкуповуючи їх, тому що у нас є щось на них, і він діє як “контрольоване майно”, – пояснив Кларк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *