Чи платять за вакцинацію в інших країнах і скільки

В Україні з 19 грудня до 31 грудня 2022 року можна буде отримати 1 тисячу гривень за повний курс вакцинації. Гроші можна буде витратити на придбання квитків в кінотеатр, театр або на концерт. Про цю ініціативу першим повідомив Володимир Зеленський 15 листопада.

У яких країнах світу платять за вакцинацію і скільки повідомило”Слово і Діло”.

Отож українці з повним курсом вакцинації вже з 19 грудня зможуть отримати тисячу гривень на віртуальні платіжні картки через “Дію”. Гроші можна буде витратити на придбання квитків в кінотеатр, театр, на концерт, на заняття спортом і подорожі по Україні поїздом або літаком.

Та Україна не єдина країна, де платять за вакцинацію.

Наприклад, у Греції молодим людям за щеплення 1 дозою вакцини платять 150 євро (за актуальним курсом, 4 500 грн).

У Москві громадянам старше 65 років за повний курс вакцинації платять 10 тис.рублів (3,5 тис. грн).

Відзначимо, що в Латвії громадяни старше 60 років протягом 5 місяців (з листопада по березень) отримуватимуть щомісячні виплати за вакцинацію в розмірі 20 євро (в цілому 3 тис.грн).

У Нью-Йорку, США, громадянам платять по 100 доларів (2 651 грн) за вакцинацію 1 дозою. Також гроші отримують батьки за вакцинацію дітей.

У Грузії за щеплення 1 дозою вакцини пенсіонери отримують по 200 ларі (1 666 грн), а в Монголії повністю завершили курс вакцинації можуть отримати 50 тисяч тугриків (570 грн).

Громадянам Себрії, які отримали першу дозу вакцини від коронавірусу, видають 3 тисячі Сербських динарів (780 грн).

Чи платять за вакцинацію в інших країнах і скільки

Нагадаємо:

В Україні активізувалися шахраї, які видурюють гроші в українців, використовуючи ідею президента Володимира Зеленського щодо роздачі вакцинованим від коронавірусу по 1000 грн.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram