Чубаров виступив за закриття в Україні усіх російських державних структур

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров виступив за те, щоб в Україні закрили будь-які російські державні структури. Про це він заявив під час прес-конференції в “Укрінформ”.

“Я стверджую, що наша нерішучість у деяких сферах є якщо не головною, то однією з причин того, що над нашими громадянами Росія так жорстоко знущається… І наступного тижня я буду ставити перед своїми колегами питання, а що у нас тут, в Україні, робить “Россотрудничество” та афілійовані з ним організації. Чому у нас присутні російські організації? Чому ми не маємо їх просто закрити законом чи іншими рішеннями? Це питання до Міністерства закордонних справ. “Россотрудничество” в Україні має бути закрите, будь-які державні російські структури, які працюють на українській території, не мають на це права”, – заявив Рефат Чубаров.

Він додав, що терор Росії щодо кримських татар значно посилився.

“Ніхто поодинці зараз не зможе зупинити Росію. В останні місяці в Криму щоденно нарощуються репресії, це конкретні люди, їх діти, родичі. Ми так це не можемо залишити, бо нас у Криму уже знищують не по одному, а цілими групами. І тому ми оголосимо деякі нові ініціативи і будемо просити підтримки в уряду, а якщо там не знайдемо, будемо просити у політиків”, – розповів керівник Меджлісу кримськотатарського народу

У цьому контексті він назвав верхом цинізму посилання на Договір про дружбу і стратегічне партнерство між Росією і Україною у заяві Державної Думи з приводу нашого закону про освіту, а також коментар із цього приводу прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

Нагадаємо, окупаційний суд Криму призначив покарання у вигляді двох років колонії-поселення та забороною займатися публічною діяльністю заступнику голови Меджліму кримськотатарського народу Ільмі Умерову.

http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *