ЧЛЕНИ ПРАВЛІННЯ НБУ ВРАЗИЛИ РОЗМІРОМ ЗАРПЛАТ

У заступників голови Національного банку України Валерії Гонтаревої суттєво зросли зарплати, про що стало відомо з їх декларацій за жовтень.

Як передає “ТСН”, в.о. голови НБУ Яків Смолій отримуватиме рівно вдвічі більше, ніж раніше, – 241 тисячу гривень. Дмитро Сологуб заробив у вересні на 107 тисяч гривень більше, ніж у серпні. Роман Борисенко та Катерина Рожкова заробляють тепер по 230 тисяч гривень, а Олег Чурій – на 6 тисяч гривень менше.

Сама Валерія Гонтарєва п’ятий місяць знаходиться у безоплатній відпустці. Їй передбачена зарплата у 300 тисяч гривень, але її вона не отримала. Жінка заявляє, що більше не працює в Нацбанку, проте і досі неясно, коли президент ухвалить рішення про її звільнення і коли вона відзвітує у Верховній Раді.

Журналісти припускають, що таку “козирну” зарплату отримуватиме нинішній перший заступник Яків Смолій. Він претендує на головне крісло установи.

Члени правління банку не стали пояснювати, за які заслуги їм так підвищили заробітну плату. Натомість прес-служба НБУ пояснила, що працівникам фіну станови роками не змінювали оклади, а тепер от їх вирішили наблизити до ринкових.

Нагадуємо, що у вересні секретар РНБО Олександр Турчинов отримав зарплату у розмірі 52,5 тисячі гривень. Водночас заступники Турчинова отримали більші суми – від 59,4 тисяч гривень до 77,3 тисячі гривень.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *