“Червона” зона: Тернопіль відмовився закривати дитсадки

Тернопіль віднесли до “червоної” карантинної зони. Однак, незважаючи на рішення комісії ТЕБ та НС закрити дитячі сади з 3 серпня, дошкільні установи все ще відкриті. Про це повідомила завідувачка дитсадка №3 Ольга Довбенко, пише “суспільности”.

“Сьогодні прийшли рекомендації з засідання штабу техногенної комісії. Ми виконуємо всі рекомендації Міністерства охорони здоров’я, тобто не допускаємо (в приміщення. – Ред.) Нікого чужого, батьків в тому числі, на територію дошкільного закладу”, – розповіла Довбенко.

За її словами, 4 серпня в установу прийшли 96 дітей з 213.

“Дітей приймаємо. Як ви бачите, є столики. Вихователі приймають дітей на вулиці. Батьки не заходять на територію, тільки тут. Дотримуються також дистанції. На столиках, коли приймають дітей, є антисептик. Анкета опитування, чи були в контакті з хворими COVID -19. Також вимірюється температура у дітей. Проводиться опитування батьків “, – зазначила Довбенко.

Нагадаємо:

Раніше на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що області не можуть самостійно послаблювати протиепідемічні заходи, затверджені урядом. Місцева влада може приймати рішення тільки щодо посилення карантину, а не навпаки.

Влада Тернополя виступила проти віднесення міста до “червоної зони”. Мер звернувся до міністра транспорту і зажадав повернути зупинку поїздів далекого прямування на станції Тернопіль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *