Через “українську акредитацію” у спортсмена з РФ і його тренера провели обшуки

Як повідомили Tribuna.ua,  Biathlon.com.ua, на Чемпіонаті світу з біатлону в Антхольці (Італія) поліція провела обшуки в номері російського біатлоніста Олександра Логінова і його тренера Олександра Касперовича, підозрюючи, що Касперович знаходиться в Антхольці по акредитації української сторони.

Через "українську акредитацію" у спортсмена з РФ і його тренера провели обшуки

 Інформацію про обшук підтвердив перший віце-президент Союзу біатлоністів Росії Олексій потреб.

Президент Федерації біатлону України: “Інформація про те, що українська делегація видала акредитацію за своєю квотою тренеру Олександру Касперович, не відповідає дійсності. Він не жив по українській акредитації в Антхольці, але в день перегонів переслідування попросив акредитаційну карту у одного з членів нашої делегації і з цією картою потрапив на трасу, щоб підказувати інформацію своєму спортсмену. Порушення було помічено спортивним директором IBU, який зв’язався з нами з вимогою здати акредитацію для її анулювання.

 Цю вимогу ми виконали і надали пояснення IBU. Вчора ж ця акредитація нам була видана знову і нею користується наш представник. Ні поліція, ні хто-небудь інший не вилучав українську акредитацію у тренера Касперовича. Після встановлення фактів і наших пояснень, інших питань чи претензій з боку IBU до нас не було “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *