Бюджетна відпустка: названі топ-9 способів заощадити на готелі
Експерти стверджують, що, вирушаючи у відпустку, туристи можуть зробити свою поїздку більш бюджетною завдяки економії на готелі за допомогою дев’яти простих правил.
1. Дотримуйтеся плану
Замовити хороший готель за розумну ціну можна не раніше, ніж за шість-вісім тижнів до поїздки. Особливо, якщо мова йде про високий сезонв популярних туристичних місцях. Тому відпустку, запланований на міжсезоння є відмінним варіантом для економних туристів.
2. Оцініть профіль
При пошуку готелю майте на увазі, що готелі, орієнтовані на ділових постояльців, тобто зупиняються під час відряджень, мають вигідні пропозиції на вихідні. Що стосується готелів, розрахованих на туристів, то вони мають спад попиту в будні дні. У зв’язку з цим, перш, ніж бронювати номер, оцініть профіль готелю, де маєте намір оселитися.
3. Відставте зірковість
Кількість зірок готелю – не завжди найкращий помічник економного туриста. Справа в тому, що в різних країнах оцінка зірковості готелів може відрізнятися. Тому краще орієнтуватися на відгуки постояльців.
4. Врахуйте лінію
Готелі на першій лінії не завжди бувають кращими, але однозначно – найдорожчими. Якщо ви хочете заощадити, шукайте готель на другій лінії. Але і в цьому випадку потрібно врахувати, скільки часу і грошей вам доведеться витратити для того, щоб добиратися до моря або пам’яток. Туристи також радять шукати готелі в провінціях, де ціни на порядок нижче, а міста можна подивитися і під час екскурсії.
5. Продовжуйте пошуки
Деякі готелі дають термін, протягом якого можна безкоштовно відмовитися від броні. Це означає, що в даний період ви спокійно можете шукати інші варіанти. Найкраще зробити підписку на оновлення цін на пошуковому сайті або на сайті обраного готелю.
6. закуповувати їжею
Заселяючись в готель, найкраще самостійно запастися легкою їжею для перекусів, оскільки снеки і напої, якими наповнені холодильники в номерах, істотно збільшать вартість проживання.
7. Ставте хештеги
Адміністрація готелів готова робити компліменти клієнтам, які згадують готель в соціальних мережах. Можна отримати додаткові послуги або навіть безкоштовний апгрейд номера. Досвідчені туристи радять до заселення відзначати в соцмережах готель, де хочете зупинитися і повідомити про це на ресепшені.
8. Економія на сніданках
Однозначної відповіді на це питання немає. Одні туристи впевнені, що заради економії можна відмовитися від сніданків в готелі. Інші ж стверджують, що щільний сніданок зі шведського столу дозволить вам обійтися без обіду і заощадити на ньому.
9. Вибирайте
Пам’ятайте, що майже завжди готелям є альтернатива у вигляді хостелів і орендованих квартир. Такий вибір дозволяє туристам економити гроші на розміщенні.
Як повідомляли експерти, в 2016 році самий бюджетний літній відпочинок обійдеться українцям в 1350 грн за три дні (без їжі і розваг), а найдорожчий – в 7500 гривень за два дні.