Bloomberg: Трамп заморозив військову допомогу Україні через годину після розмови з Зеленським

А за місяць до того Пентагон отримав запит на надання детального звіту по цьому фінансуванню

Нововідкриті документи свідчать, що президент США Дональд Трамп 19 червня 2019 року цікавився детальною інформацією щодо проєкту надання військової допомоги Україні, а 25 червня, через годину після телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, наказав заморозити фінансування.

Про це повідомляє Bloomber.

Видання повідомляє, що з «сильно відредагованих» документів, отриманих за запитом, видно, що чиновники адміністрації наказали зупинити військову допомогу для України приблизно через годину після скандально відомого спілкування Трампа та Зеленського 25 липня.

А 19 червня співробітник Адміністрації Трампа Майкл Даффі подавав запит у Пентагон щодо надання детальної інформації про військову допомогу Україні, стверджує видання

Нагадаємо, 19 грудня Палата представників Конгресу США прийняла дві статті про імпічмент президенту Трампу: зловживання владою та перешкоджання Конгресу, обидві пов’язані з так званим «скандалом з Україною».

Розслідування проти Трампа почалося після того, як став відомий зміст його телефонної розмови з Зеленським 25 липня.

Як повідомлялося, під час розмови Трамп попросив Зеленського провести два розслідування, які могли б принести американському президенту політичну вигоду. Одне розслідування стосувалося колишнього віце-президента Джо Байдена, головного політичного суперника Трампа на виборах в наступному році, і його сина Хантера Байдена.