Азаров, Янукович, Захарченко та Табачник досі є Героями України…

Три ордена «За заслуги» сьогодні мають Азаров, Янукович, Захарченко та Табачник. Дуже багато Героїв України сьогодні є і у ВР, у фракції «Опозиційний блок». До цього часу Героєм України є Тетяна Засуха, міністр Данилишин, який втік. Тому говорити сьогодні про якусь державну нагородну систему, яка має вагу у суспільстві, взагалі не можна.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко заявив волонтер, засновник ордену «Народний герой України», журналіст Андрій Боєчко.

Гість програми зазначив, що сьогодні в Україні працює застаріла державна нагородна система, яка була створена для заробляння грошей.

«От, до прикладу, я знаю, скільки у 2005 році коштувало звання Героя України. 800 тисяч доларів – це ціна для людини, яка хоч якось могла підтвердити, що вона є Героєм України. Адже будь-який бізнесмен, який хоче кудись іти, він себе страхує орденом», – заявив Андрій Боєчко.

Окрім того, засновник ордену «Народний герой України» розповів, що сьогодні у нашій державі є чимало людей, які мають звання Героя України, однак, воюють в «ЛДНР», а також є членами парламенту окупованого Криму.

«Героєм України сьогодні є Дейч, який є в парламенті Криму. І ще 6 людей теж є Героями України, і сьогодні вони працюють у парламенті Криму. До цього часу вони Герої України!

Ще 5 героїв України воюють на боці «ЛДНР». Один із них – поет Януковича, який воює з автоматом в руках і який був нагороджений у 2012 році. Вони є Героями України! Вони мають пільги, отримують підвищену заробітну плату, вони можуть повернутися сюди і отримати додаткову житлову площу.

От я останнім часом читаю усі ці «наїзди» на Медведчука. Але вибачте, він має три ордени «За заслуги»! А три таких ордени прирівнюються до звання Героя України. То спочатку заберіть у нього ордени, а тоді вже кричіть на нього та судіть його»,– акцентував Боєчко.

Волонтер заявив, що Героями України до нині є і президент-втікач Янукович та люди з його команди.

«Три ордени «За заслуги» сьогодні мають Азаров, Янукович, Захарченко та Табачник. Вони всі обвішані нагородами, але вони в судах, проти них ведуться якісь справи. Та як можна судити людину, яка досі є Героєм України? Може давайте спочатку заберемо у них ці нагороди, скажемо, що вони злочинці, а вже потім подамо у розшук в різні організації. Але ми цього не робимо.

Дуже багато Героїв України сьогодні є у ВР і всі вони у фракції «Опозиційного блоку». От ви хоч одного разу бачили Бойка з орденом Героя України? Звягільський теж Герой України. А до того був ще й Героєм Радянського Союзу. До цього часу Героєм України є Тетяна Засуха, міністр Данилишин, який втік. Тому говорити про якусь нагородну систему, яка має вагу у суспільстві взагалі не можна. Тож давайте відділимо тих, хто отримав звання Героя України за війну від тих, хто купив його собі за лекції»,– закликав засновник ордену «Народний герой України».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *