Антирейтинг COVID-19: Україна вже на 7-му в Європі та 11-му місці у світі

15 листопада в світі за добу COVID-19 діагностували майже у півмільйона людей. Про це свідчать дані сайту Worldometer

15 листопада в світі за добу виявили 490 610 випадків зараження коронавірусом, зокрема, 212 295 нових хворих зафіксовано в країнах Європи. В Україні за минулу добу діагностували 10 681 заражень.

У країнах Європи лідерами антирейтингу за кількістю нових випадків COVID-19 є Італія, Франція, Великобританія і Україна, яка займає 7-е місце. У відповідному світовому антирейтингу Україна знаходиться на 11-му місці.

У лідери щодо захворюваності на COVID-19 за попередню добу, як і декілька днів до цього, вийшли США, де кількість нових заражених перевищила 138,2 тисячі. У нашій країні коронавірусна хвороба, незважаючи на посилення карантину, теж стрімко поширюється серед населення – мало не щодня в Україні нараховують до 10-12 тисяч інфікованих. За 15 листопада країна опинилася на 7-му та 11-му місці в антирейтингах Європи і світу.

 

СТАТИСТИКА ЗА 15 ЛИСТОПАДА

Станом на момент публікації, в світі зафіксовано 54 мільйонів випадків зараження. Успішно перенесли хворобу і вилікувалися 38 мільйонів пацієнтів. Вже померло 1 324 317 пацієнтів з COVID-19.

  • У ВООЗ зауважили чітку тенденцію: найбільшу кількість нових випадків зараження коронавірусом у світі фіксують у п’ятницю, суботу й неділю, а також у вівторок і середу, пише DW.

  • У Німеччині вирішили вводити карантинні обмеження для боротьби з пандемією COVID-19 щонайменше протягом чотирьох наступних місяців. Про це з посиланням на міністра економіки ФРН Петера Альтмаєра повідомляє The Guardian.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *